Kinky Boots



Duur
Leeftijdsgrens
Mis de terugkeer van Kinky Boots naar West End Theatre niet voor slechts één avond - het wordt een magische en uitbundige avond!
Sommige delen van deze pagina zijn automatisch vertaald.
Bekijk de originele inhoud in het Engels
4,8/5(263)
Selina A
James H
Yvonne B
Sean W
Francesca P
Mark O
-
Een wereldwijde sensatie met zes Tony Awards, waaronder Beste Musical, en drie Olivier Awards, waardoor het een van de meest gevierde shows van het afgelopen decennium is.
-
Met een Tony- en Grammy-winnende score van Cyndi Lauper, boordevol knallende nummers en een scherp, oprecht boek van Harvey Fierstein.
-
Johannes Radebe (Strictly Come Dancing) brengt zijn charisma en energie naar de iconische rol van Lola in een wervelende nieuwe productie.
-
Deze feelgood musical is geïnspireerd op een waargebeurd verhaal en is een mix van lachen, krachtige optredens en een gedurfde viering van individualiteit - en dat alles in een strikt beperkte oplage in Londen.
Het verhaal
Wanneer het schoenenbedrijf van Charlie's familie een dieptepunt bereikt, komt er hulp in de meest onverwachte vorm: een dragqueen met de naam Lola. Haar gewaagde idee? Naaldhakken sterk genoeg voor een man, stijlvol genoeg voor een koningin. Kan deze onwaarschijnlijke samenwerking de fabriek een andere wending geven, of komt alles met de hakken over de sloot?
-
Deze tickets kunnen niet geannuleerd of verschoven worden.
- 263 beoordelingen4,8
Hoe verzamelen we beoordelingen?
Dit zijn geverifieerde beoordelingen van gasten van Headout én gasten van onze lokale partners, die de ervaring aanbieden. Alle beoordelingen komen van echte reizigers die aan de ervaring hebben deelgenomen.
22231640Bezoekers uit Verenigde Staten, Frankrijk, Duitsland en 33 andere landen hebben genoten van deze ervaringWat onze gasten zeggen
FFrancesca P
StelGeverifieerde boeking3 weken geleden5/5Het was geweldig, iedereen was fantastisch, het decor was waanzinnig, om nog maar te zwijgen van de kostuums en de choreografieën – ik stond met open mond te kijken, het was prachtig. Jammer dat het op 5 juli stopt, ik had het graag nog eens gezien. Waanzinnige stemmen, ik stond met open mond te kijken.SSelina A
StelGeverifieerde boekingJul 20265/5Op de een of andere manier had ik twee stoelen in verschillende rijen geboekt en dat had ik pas door toen we op het punt stonden de theaterzaal binnen te gaan. Gelukkig konden we onze stoelen direct bij de kassa upgraden, zodat we toch naast elkaar konden zitten. De voorstelling was fantastisch – een echte feelgood-ervaring met een positieve boodschap over authenticiteit en acceptatie. We vonden alles geweldig – de liedjes waren aanstekelijk, de kostuums waren schitterend en de optredens waren fantastisch!JJames H
GroepGeverifieerde boeking2 weken geleden5/5We vonden deze voorstelling echt geweldig. Helaas had onze trein vanuit Glasgow 5 uur vertraging, waardoor we de voorstelling hebben gemist en de volgende avond opnieuw voor kaartjes moesten betalen. We waren erg teleurgesteld dat we geen volledige terugbetaling konden krijgen of onze kaartjes konden omboeken; dat was veel geld voor 3 kaartjes! We kregen 30% terug, dat naar 'Headout' ging om volgend jaar te gebruiken! Ik denk niet dat ik het ga gebruiken, aangezien ik alleen in de zomermaanden in het Verenigd Koninkrijk ben.YYvonne B
StelGeverifieerde boekingJul 20265/5Vanaf het moment dat we het theater binnenkwamen tot het moment dat we weer vertrokken, was de sfeer geweldig. Ik heb me geen moment verveeld. De cast was echt professioneel; ze wisten het publiek van begin tot eind geboeid te houden. Het was indrukwekkend hoe ze de film naar het toneel wisten te vertalen. Bedankt voor een prachtige avond.SSean W
StelGeverifieerde boeking2 weken geleden5/5Geweldige sfeer, top locatie en een onvergetelijke voorstelling! Ik vond de mix van verhaal, theater, drama en zang echt fantastisch, en dat alles met een komische draai gedurende de hele voorstelling! Ik ben met een vriend(in) geweest en het was een geweldige avondvoorstelling, vooral dankzij de airco midden in een hittegolf.
Toon details
Categorie: Musical
Publiek: Geschikt voor de leeftijd vanaf 8 jaar
Naam theater: London Coliseum
Vind de beste plaatsen met onze London Coliseum zaalplattegrond
Faciliteiten in het theater: Bar, Restaurant, Toegankelijke Voorstellingen, Toiletten, Hulphonden Welkom
Dresscode: smart casual (nette vrijetijdskleding)
Cast & Crew
-
Hoofdrollen: Johannes Radebe als Lola, verdere casting TBA
-
Regisseur: Nikolaj Foster
-
Boek: Harvey Fierstein
-
Choreograaf: Leah Hill
-
Music & Lyrics: Cyndi Lauper
-
Decor- en kostuumontwerp: Rob Jones
-
Lichtontwerp: Ben Cracknell
Extra informatie
-
Deze show is geschikt voor kinderen vanaf 8 jaar.
-
Waarschuwing voor inhoud: Deze productie bevat grof taalgebruik, stroboscooplicht, flitslicht, rook en nevel.
-
Opmerking: Johannes Radebe treedt niet op op de volgende data: Donderdag 26 maart om 14.30 uur en elke maandag vanaf 30 maart.
-
Bij de leeftijdsaanbevelingen gaat het slechts om een suggestie. Vertrouw dus op je eigen oordeel bij het boeken van tickets voor welke voorstelling dan ook, en geniet!
Veelgestelde vragen over Kinky Boots
V: Waar kan ik Kinky Boots in Londen zien?
A: De voorstelling is momenteel voor een strikt beperkte reeks voorstellingen te zien in het London Coliseum, gelegen aan St. Martin’s Lane in het hart van West End.
V: Voor welke leeftijdsgroep is de voorstelling bedoeld?
A: De musical is het meest geschikt voor een publiek van 8 jaar en ouder. Let op: kinderen jonger dan 5 jaar zijn niet toegestaan in de zaal, en kinderen jonger dan 16 jaar moeten bij een volwassene zitten.
V: Hoe lang duurt een voorstelling van Kinky Boots?
A: De totale speelduur is ongeveer 2 uur en 30 minuten, inclusief een pauze van 20 minuten.
V: Waar gaat Kinky Boots over?
A: Het verhaal draait om Charlie Price, die onverwachts de bijna failliete schoenenfabriek van zijn vader erft. Om het bedrijf te redden, gaat hij een onwaarschijnlijke samenwerking aan met Lola, een fantastische dragartiest die op zoek is naar stevige stiletto’s. Samen leren ze dat als je je mening over iemand bijstelt, je je hele wereld kunt veranderen.
V: Welke bekende nummers komen er in de musical voor?
A: De met een Tony bekroonde muziek van Cyndi Lauper bevat hits als Land of Lola, Sex Is in the Heel en de spetterende finale Raise You Up/Just Be.
V: Hoeveel kosten kaartjes voor Kinky Boots?
A: De ticketprijzen beginnen bij £ 20,31 en variëren afhankelijk van de datum van de voorstelling en de zitplaats. Als je op zoek bent naar een voordelige deal voor premium zitplaatsen, hebben we een speciale maandagaanbieding waarbij zitplaatsen in de bovenste rang voor ongeveer £ 55 verkrijgbaar zijn.
-
- Je ontvangt je voucher direct per e-mail.
- Laat bij het vertrekpunt de voucher op je mobiele telefoon zien, samen met een geldig identiteitsbewijs met foto.
- Raadpleeg je definitieve voucher voor informatie over het ontmoetingspunt en specifieke instructies.
100% ticketgarantie
Ontvang de tickets op tijd, voor de ervaring die je hebt geboekt.
100% ervaringsgarantie
Krijg je geld terug als je ervaring niet is zoals beloofd.
100% hulpgegarantie
Beschikbaarheid voor, tijdens en na je reis in alle talen.
Soortgelijke ervaringen die je leuk zou vinden
















































Beste dingen om te doen in Londen










Steden in de buurt om te verkennen


























