Help

Verkoop via Headout

Westminster Abbey

Ontdek de Britse geschiedenis in Westminster Abbey, waar koninklijke bruiloften en kroningen plaatsvinden en waar gedenktekens staan voor dichters als Eliot en Tennyson.
4.6/5
34.674 bezoekers van over de hele wereld raden dit aan
Slide 1 of 14, Westminster Abbey facade with visitors, London.
Westminster Abbey facade with visitors, London.
AI Guide Booster Icon

Inclusief AI-audiogids

Verken in je eigen tempo
1 meer
  • Maak een wandeling door 1000 jaar Britse geschiedenis in Westminster Abbey. Bezoek op je eigen tempo de graven van vorsten, kapellen met glas-in-loodramen en rustige kloostergangen.

  • Maak ter plekke gebruik van een gratis korte multimediagids waarmee je je weg kunt vinden naar de belangrijkste kapellen, koninklijke graven en historische hoogtepunten zonder dat je een livegids nodig hebt.

  • Kies voor extra’s zoals voorrangstoegang tot de abdij, een rondleiding met een erkende Engelssprekende gids, een wandeltocht naar de Big Ben en Buckingham Palace, een gedrukt reisboekje en toegang tot de AI-audiogids-app.

Meer details
  • Maak een wandeling door 1000 jaar Britse geschiedenis in Westminster Abbey. Bezoek op je eigen tempo de graven van vorsten, kapellen met glas-in-loodramen en rustige kloostergangen.

  • Maak ter plekke gebruik van een gratis korte multimediagids waarmee je je weg kunt vinden naar de belangrijkste kapellen, koninklijke graven en historische hoogtepunten zonder dat je een livegids nodig hebt.

  • Kies voor extra’s zoals voorrangstoegang tot de abdij, een rondleiding met een erkende Engelssprekende gids, een wandeltocht naar de Big Ben en Buckingham Palace, een gedrukt reisboekje en toegang tot de AI-audiogids-app.

vanaf
£ 27,13
Slide 1 of 10, Northern entrance of Westminster Abbey with intricate Gothic architecture.
Northern entrance of Westminster Abbey with intricate Gothic architecture.
1 meer
  • Sla de lange rijen bij de ingang over en krijg voorrangstoegang tot Westminster Abbey, zodat je direct van het drukke plein naar het rustige, historische interieur kunt gaan.

  • Volg je Engelstalige Blue Badge-gids door het schip en de kapellen van de abdij, terwijl je duidelijke uitleg krijgt over het verband tussen de kroningsstoel, de graven en de gedenktekens.

  • Maak je bezoek nog leuker met een drankje of iets lekkers, zoals koffie, thee en gebak bij The Cellarium, of met de kans om de wisseling van de wacht bij te wonen en een rondleiding langs de Big Ben te volgen.

Meer details
  • Sla de lange rijen bij de ingang over en krijg voorrangstoegang tot Westminster Abbey, zodat je direct van het drukke plein naar het rustige, historische interieur kunt gaan.

  • Volg je Engelstalige Blue Badge-gids door het schip en de kapellen van de abdij, terwijl je duidelijke uitleg krijgt over het verband tussen de kroningsstoel, de graven en de gedenktekens.

  • Maak je bezoek nog leuker met een drankje of iets lekkers, zoals koffie, thee en gebak bij The Cellarium, of met de kans om de wisseling van de wacht bij te wonen en een rondleiding langs de Big Ben te volgen.

vanaf
£ 79
Slide 1 of 11, Westminster Abbey in London surrounded by trees on a sunny day.
Westminster Abbey in London surrounded by trees on a sunny day.
Verken in je eigen tempo
  • Bezoek drie van de meest iconische bezienswaardigheden van Londen in één ervaring met toegang tot de Abbey en een wandeltocht langs de Big Ben en Buckingham Palace.

  • Bekijk de kroningen in Westminster Abbey en kom langs de kroningsstoel, koninklijke graftombes, Poets' Corner, zijkapellen en grootse gotische plafonds boven je hoofd.

  • Ga te voet verder langs de Big Ben en richting Buckingham Palace, terwijl je gids een verband legt tussen het Parlement, royalty's en belangrijke momenten door middel van levendige, makkelijk te volgen verhalen.

  • Je gediplomeerde gids spreekt Engels, Frans, Spaans of Duits en geeft je nauwkeurig en boeiend commentaar.

  • Je kunt je ervaring ook aanpassen met optionele voorrang bij binnenkomst, rondleidingen door Abbey in bepaalde talen, ceremonie van de wisseling van de wacht of koptelefoons, op basis van beschikbaarheid.

Meer details
  • Bezoek drie van de meest iconische bezienswaardigheden van Londen in één ervaring met toegang tot de Abbey en een wandeltocht langs de Big Ben en Buckingham Palace.

  • Bekijk de kroningen in Westminster Abbey en kom langs de kroningsstoel, koninklijke graftombes, Poets' Corner, zijkapellen en grootse gotische plafonds boven je hoofd.

  • Ga te voet verder langs de Big Ben en richting Buckingham Palace, terwijl je gids een verband legt tussen het Parlement, royalty's en belangrijke momenten door middel van levendige, makkelijk te volgen verhalen.

  • Je gediplomeerde gids spreekt Engels, Frans, Spaans of Duits en geeft je nauwkeurig en boeiend commentaar.

  • Je kunt je ervaring ook aanpassen met optionele voorrang bij binnenkomst, rondleidingen door Abbey in bepaalde talen, ceremonie van de wisseling van de wacht of koptelefoons, op basis van beschikbaarheid.

vanaf
£ 55,47
Slide 1 of 11, Westminster Abbey and Tower of London under blue sky, London.
Westminster Abbey and Tower of London under blue sky, London.
Verken in je eigen tempo
  • Van koninklijke bruiloften tot staatsbegrafenissen: in Westminster Abbey word je omringd door historische graven, gewelfde plafonds en ruimtes die nog steeds worden gebruikt voor nationale ceremonies.

  • Betreed de Tower of London om de kroonjuwelen te bekijken, de White Tower te verkennen, over de kantelen te lopen, de Bloody Tower binnen te gaan en nog veel meer!

  • Combineer de kroningsgeschiedenis van Westminster Abbey met de kroonjuwelen in de Tower of London voor een completer beeld van de Britse monarchie tijdens één bezoek.

Meer details
  • Van koninklijke bruiloften tot staatsbegrafenissen: in Westminster Abbey word je omringd door historische graven, gewelfde plafonds en ruimtes die nog steeds worden gebruikt voor nationale ceremonies.

  • Betreed de Tower of London om de kroonjuwelen te bekijken, de White Tower te verkennen, over de kantelen te lopen, de Bloody Tower binnen te gaan en nog veel meer!

  • Combineer de kroningsgeschiedenis van Westminster Abbey met de kroonjuwelen in de Tower of London voor een completer beeld van de Britse monarchie tijdens één bezoek.

vanaf Original price£ 64,13
£ 60,28

6% korting

Slide 1 of 11, Westminster Abbey exterior and visitor at Churchill War Rooms museum exhibit.
Westminster Abbey exterior and visitor at Churchill War Rooms museum exhibit.
Verken in je eigen tempo
Audiogids
  • Sta onder de torenhoge gotische gewelven van Westminster Abbey terwijl je de Poets’ Corner, de koninklijke kapellen en de historische kroningsstoel bezoekt die door de Britse vorsten wordt gebruikt.

  • Loop de bewaard gebleven ondergrondse bunker van Churchill binnen, vol met oorlogskaarten, smalle gangen, strategiekamers en meertalige audiogidsen tijdens het hele bezoek.

  • Combineer de koninklijke kroningsgeschiedenis van Westminster Abbey met Churchills ondergrondse hoofdkwartier uit de oorlogstijd om een beter inzicht te krijgen in de politieke en historische erfenis van Groot-Brittannië.

Meer details
  • Sta onder de torenhoge gotische gewelven van Westminster Abbey terwijl je de Poets’ Corner, de koninklijke kapellen en de historische kroningsstoel bezoekt die door de Britse vorsten wordt gebruikt.

  • Loop de bewaard gebleven ondergrondse bunker van Churchill binnen, vol met oorlogskaarten, smalle gangen, strategiekamers en meertalige audiogidsen tijdens het hele bezoek.

  • Combineer de koninklijke kroningsgeschiedenis van Westminster Abbey met Churchills ondergrondse hoofdkwartier uit de oorlogstijd om een beter inzicht te krijgen in de politieke en historische erfenis van Groot-Brittannië.

vanaf Original price£ 56,88
£ 54,03

5% korting

Slide 1 of 11, Westminster Abbey and St Paul's Cathedral in London.
Westminster Abbey and St Paul's Cathedral in London.
Verken in je eigen tempo
  • Ontdek Westminster Abbey en St. Paul’s Cathedral op jouw manier. De audiogidsen zijn inbegrepen, dus je kunt op je gemak alles te weten komen over kroningen, graven en koninklijke tradities.

  • Maak een wandeling door eeuwen aan koninklijke geschiedenis in Westminster Abbey met een meertalige audiogids. Bekijk de kroningsstoel, de Poets’ Corner en de laatste rustplaatsen van de vorsten.

  • Bezoek alle vijf verdiepingen van St. Paul's Cathedral inclusief de Whispering Gallery en de Golden Gallery, met uitleg via een multimediagids die in 9 talen beschikbaar is.

Meer details
  • Ontdek Westminster Abbey en St. Paul’s Cathedral op jouw manier. De audiogidsen zijn inbegrepen, dus je kunt op je gemak alles te weten komen over kroningen, graven en koninklijke tradities.

  • Maak een wandeling door eeuwen aan koninklijke geschiedenis in Westminster Abbey met een meertalige audiogids. Bekijk de kroningsstoel, de Poets’ Corner en de laatste rustplaatsen van de vorsten.

  • Bezoek alle vijf verdiepingen van St. Paul's Cathedral inclusief de Whispering Gallery en de Golden Gallery, met uitleg via een multimediagids die in 9 talen beschikbaar is.

vanaf Original price£ 51,13
£ 48,06

6% korting

Slide 1 of 12, Guards in red uniforms and bearskin hats at Buckingham Palace ceremony.
Guards in red uniforms and bearskin hats at Buckingham Palace ceremony.
1 meer
  • Haal het meeste uit je agenda met voorrang bij toegang tot Westminster Abbey, vooral handig tijdens drukke weekenden en vakantieperioden.

  • Ga op verkenning in een kleine groep, zodat je je gemakkelijker door de abdij kunt bewegen en meer persoonlijke interactie met je gids hebt.

  • Leer van een gediplomeerde Engelssprekende gids die nauwkeurige historische context en gedetailleerde uitleg geeft over kroningen, begrafenissen en koninklijke ceremonies.

  • Woon de ceremonie van de wisseling van de wacht bij in Buckingham Palace, met militaire precisie, ceremoniële uniformen en eeuwenoude koninklijke traditie.

Meer details
  • Haal het meeste uit je agenda met voorrang bij toegang tot Westminster Abbey, vooral handig tijdens drukke weekenden en vakantieperioden.

  • Ga op verkenning in een kleine groep, zodat je je gemakkelijker door de abdij kunt bewegen en meer persoonlijke interactie met je gids hebt.

  • Leer van een gediplomeerde Engelssprekende gids die nauwkeurige historische context en gedetailleerde uitleg geeft over kroningen, begrafenissen en koninklijke ceremonies.

  • Woon de ceremonie van de wisseling van de wacht bij in Buckingham Palace, met militaire precisie, ceremoniële uniformen en eeuwenoude koninklijke traditie.

vanaf
£ 55,47
Slide 1 of 12, Cruise boat on the Thames by Westminster and Houses of Parliament, London.
Cruise boat on the Thames by Westminster and Houses of Parliament, London.
Verken in je eigen tempo
Audiogids
  • Met één handig combiticket krijg je toegang tot Westminster Abbey en een rondvaart over de rivier de Theems, beide met een audiogids die elke bezienswaardigheid tot leven brengt.

  • Kom meer te weten over de kroningstradities, bekijk gedenktekens van beroemde Britten en luister via een meertalige audiogids tijdens je bezoek aan de abdij naar levendige verhalen.

  • Vaar van Westminster naar Greenwich langs St. Paul’s Cathedral, de Tower Bridge en meer, en luister onderweg naar gps-ondersteund commentaar met inzichten over de plekken waar je op dat moment langsvaart.

Meer details
  • Met één handig combiticket krijg je toegang tot Westminster Abbey en een rondvaart over de rivier de Theems, beide met een audiogids die elke bezienswaardigheid tot leven brengt.

  • Kom meer te weten over de kroningstradities, bekijk gedenktekens van beroemde Britten en luister via een meertalige audiogids tijdens je bezoek aan de abdij naar levendige verhalen.

  • Vaar van Westminster naar Greenwich langs St. Paul’s Cathedral, de Tower Bridge en meer, en luister onderweg naar gps-ondersteund commentaar met inzichten over de plekken waar je op dat moment langsvaart.

vanaf Original price£ 43,63
£ 38,59

12% korting

Slide 1 of 11, Tower Bridge over the Thames and the facade of Westminster Abbey in London.
Tower Bridge over the Thames and the facade of Westminster Abbey in London.
Verken in je eigen tempo
  • Geniet van twee van de top bezienswaardigheden in Londen met één handig combiticket. Bespaar geld terwijl je Tower Bridge en Westminster Abbey in je eigen tempo verkent.

  • Wandel boven de Theems op de glazen vloer van Tower Bridge, die 42 meter in de lucht hangt. Maak Insta-waardige foto's terwijl je uitkijkt over The Shard en Canary Wharf.

  • Stap binnen in de machinekamers van Tower Bridge voor een duik in de Victoriaanse techniek. Leer hoe meer dan 80 arbeiders de bascules in beweging hielden met behulp van stoomtechnologie.

  • Bewonder de gebrandschilderde kapellen, kloostergangen en hoge plafonds van Westminster Abbey en ontdek de verhalen achter dit Unesco-Werelderfgoed.

  • Reis terug door 1000 jaar geschiedenis in Westminster Abbey, waar sinds 1066 vorsten zijn gekroond, en wandel langs de graftombes van dichters, wetenschappers en koningen.

Meer details
  • Geniet van twee van de top bezienswaardigheden in Londen met één handig combiticket. Bespaar geld terwijl je Tower Bridge en Westminster Abbey in je eigen tempo verkent.

  • Wandel boven de Theems op de glazen vloer van Tower Bridge, die 42 meter in de lucht hangt. Maak Insta-waardige foto's terwijl je uitkijkt over The Shard en Canary Wharf.

  • Stap binnen in de machinekamers van Tower Bridge voor een duik in de Victoriaanse techniek. Leer hoe meer dan 80 arbeiders de bascules in beweging hielden met behulp van stoomtechnologie.

  • Bewonder de gebrandschilderde kapellen, kloostergangen en hoge plafonds van Westminster Abbey en ontdek de verhalen achter dit Unesco-Werelderfgoed.

  • Reis terug door 1000 jaar geschiedenis in Westminster Abbey, waar sinds 1066 vorsten zijn gekroond, en wandel langs de graftombes van dichters, wetenschappers en koningen.

vanaf
£ 42,93

Tips om een keuze te maken

Rolstoelgebruikers en hun verzorgers hebben elke dag gratis toegang.

Vergelijkbare ervaringen in Londen

Over Westminster Abbey

Westminster Abbey, met zijn verbluffende gotische gevel, staat als tijdloos symbool van het rijke erfgoed van Londen als kroningskerk sinds 1066. Stap binnen en verken de Poets' Corner, waar literaire iconen als Shakespeare en Dickens zijn begraven, dompel jezelf onder in de aanwezigheid van de Coronation Chair en bezoek de Henry VII Lady Chapel, een meesterwerk van middeleeuwse architectuur.

Ideaal voor
Geschiedenisliefhebbers
Architectuurliefhebbers

AdresDean's Yard, London SW1P 3PA, UK
Ook bekend alsWestminster Abbey
Openingsjaar1269
Opgericht doorJohn of Gloucester, Henry of Reyns, Robert of Beverley, Ptolemy Dean
Bezoekers per jaar1600000
Verwachte wachttijd - Standaard1-2 hours (Piekuren), 30-60 mins (Daluren)

Wist je dat?

Westminster Abbey wordt erkend als een van de oudste en belangrijkste gebouwen van het Verenigd Koninkrijk en werd in 1987 aangewezen als UNESCO-werelderfgoed.

Waarom Westminster Abbey bezoeken?

Gotische architectuur

Westminster Abbey is een tijdloos voorbeeld van gotische architectuur. Van de majestueuze gevel tot de ingewikkelde details binnenin, de abdij is een meesterwerk in de stad. Opgericht door Henry III in 1245, is het een van de meest opmerkelijke religieuze gebouwen van het Verenigd Koninkrijk.

Hoogtepunten

Plan je bezoek

De noordelijke deur

De noordelijke deur

De hoofdingang van Westminster Abbey, de noordelijke deur, heeft prachtig werk, zoals beelden van Christus en de Maagd Maria. Je kunt je tickets hier en bij de West Door inwisselen.

De westelijke deur

De westelijke deur

De westelijke deur van Westminster Abbey heeft beelden van tien martelaren erboven en wordt ook gebruikt voor toegang en het inwisselen van kaarten.

Zoek op thema

Wat onze gasten zeggen

Gediminas A

Litouwen
Groep
2 weken geleden
Adembenemende uitzichten vanuit vogelperspectief vanaf de London Eye — een soepele, onvergetelijke rit hoog boven de iconische skyline van Londen.

Combo: Westminster Abbey + Rondvaart op de Theems

Steden in de buurt om te verkennen

We hebben meer dan 53 miljoen gasten geholpen en we staan voor je klaar

Meer dan 53 miljoen

Tevreden klanten met meer dan 10.000 ervaringen

In de media

Uitgelicht en aanbevolen door de beste merken

24 x 7 Hulpcentrum

Heb je een vraag? Chat live met lokale experts overal en altijd