Help

Verkoop via Headout

Hanauma Bay

Hanauma Bay is een natuurreservaat aan de kust, verscholen in een vulkanische krater op Oahu. Dit beschermde natuurreservaat staat bekend om zijn kristalheldere water, gouden zandstranden, bruisende onderwaterleven en indrukwekkende landschappen. Het biedt bezoekers de kans om de natuurlijke schoonheid van Hawaï te ontdekken en tegelijkertijd meer te leren over het belang van het behoud van dit kwetsbare ecosysteem.
Geliefd bij ruim 56 miljoen gasten over de hele wereld
Slide 1 of 9, Visitors swimming and relaxing on the beach at Hanauma Bay Nature Preserve, Oahu.
Visitors swimming and relaxing on the beach at Hanauma Bay Nature Preserve, Oahu.
Hanauma Bay Nature Preserve exhibit showcasing coral reef conservation displays.
Seal resting on the beach at Hanauma Bay Nature Preserve.
Snorkelers preparing in the water at Hanauma Bay Nature Preserve, Hawaii.
Concession stand at Hanauma Bay Nature Preserve with menu and staff member.
Gift shop at Hanauma Bay Nature Preserve with clothing and souvenirs.
Tour bus at Hanauma Bay Nature Preserve parking area, Hawaii.
Staff at Hanauma Bay Nature Preserve information kiosk.
Tourists on a tram at Hanauma Bay Nature Preserve with ocean and cliffs in the background.
3 meer
  • Bezoek het Hanauma Bay Nature Preserve, een natuurreservaat dat verscholen ligt in een vulkanische krater en beschermd is als Marine Life Conservation District, waar kristalhelder water, goudkleurig zand en weelderig groen zorgen voor een onvergetelijke kustsfeer.

  • Geniet van een zorgeloze reis vanuit Waikiki met vervoer heen en terug in een nieuwe, volledig elektrische touringcar, inclusief een kort commentaar tijdens de rit van en naar het natuurreservaat.

  • Haal het meeste uit je tijd bij de baai: de toegang is inbegrepen en je hoeft niet in de rij te staan voor de verplichte veiligheidsvideo. Zo ben je minder tijd kwijt aan de formaliteiten bij aankomst en heb je meer tijd om de omgeving te verkennen.

  • Geniet op je eigen tempo van de baai, of je nu lekker wilt relaxen op het zandstrand, het turquoise water wilt bewonderen, de rustige omgeving in je op wilt nemen of het indrukwekkende vulkanische landschap wilt ontdekken vanaf de mooie uitkijkpunten.

  • Kijk verder dan alleen het landschap in het educatieve maritieme centrum, waar je meer te weten komt over de geschiedenis, geologie, het mariene milieu en de natuurbeschermingsinspanningen van Hanauma Bay, terwijl je een diepere waardering krijgt voor deze beschermde Hawaiiaanse schat.

Meer details
  • Bezoek het Hanauma Bay Nature Preserve, een natuurreservaat dat verscholen ligt in een vulkanische krater en beschermd is als Marine Life Conservation District, waar kristalhelder water, goudkleurig zand en weelderig groen zorgen voor een onvergetelijke kustsfeer.

  • Geniet van een zorgeloze reis vanuit Waikiki met vervoer heen en terug in een nieuwe, volledig elektrische touringcar, inclusief een kort commentaar tijdens de rit van en naar het natuurreservaat.

  • Haal het meeste uit je tijd bij de baai: de toegang is inbegrepen en je hoeft niet in de rij te staan voor de verplichte veiligheidsvideo. Zo ben je minder tijd kwijt aan de formaliteiten bij aankomst en heb je meer tijd om de omgeving te verkennen.

  • Geniet op je eigen tempo van de baai, of je nu lekker wilt relaxen op het zandstrand, het turquoise water wilt bewonderen, de rustige omgeving in je op wilt nemen of het indrukwekkende vulkanische landschap wilt ontdekken vanaf de mooie uitkijkpunten.

  • Kijk verder dan alleen het landschap in het educatieve maritieme centrum, waar je meer te weten komt over de geschiedenis, geologie, het mariene milieu en de natuurbeschermingsinspanningen van Hanauma Bay, terwijl je een diepere waardering krijgt voor deze beschermde Hawaiiaanse schat.

vanaf
$ 68,06
Slide 1 of 7, Visitors enjoying the beach and snorkeling in Hanauma Bay, Oahu, Hawaii.
Visitors enjoying the beach and snorkeling in Hanauma Bay, Oahu, Hawaii.
Visitors enjoying the clear waters and sandy beach at Hanauma Bay, Hawaii.
Hanauma Bay Nature Preserve exhibit showcasing coral reef conservation displays.
Honolulu Zoo entrance with tropical plants and clear sky.
Zebra standing in lush greenery at Honolulu Zoo with mountains in the background.
Elephant walking in front of a mural at Honolulu Zoo.
Tour bus at Hanauma Bay Nature Preserve parking area, Hawaii.
3 meer
  • Geniet van toegang tot het Hanauma Bay Nature Preserve, een adembenemend beschermd marien natuurgebied dat in een vulkaankrater ligt, waar je kunt genieten van turquoise water, goudkleurig zand, weelderig groen en een indrukwekkend kustlandschap.

  • Combineer je bezoek aan de baai met een apart uitstapje naar de Honolulu Zoo. Je ticket voor de dierentuin is 90 dagen geldig, dus je kunt zelf de dag kiezen die het beste in je reisplan voor Oahu past.

  • Reis op een comfortabele manier met vervoer heen en terug naar Hanauma Bay, onderweg met wat toelichting voor wat extra achtergrondinformatie over de bestemming en je omgeving.

  • Bespaar tijd bij aankomst door de verplichte veiligheidsvideo tijdens de transfer te bekijken, zodat je de wachtrij voor de veiligheidsvideo kunt overslaan zodra je bij het reservaat aankomt.

  • Maak je bezoek nog makkelijker met toegang tot een exclusieve hulpbalie met personeel bij Hanauma Bay, waar je tijdens je bezoek hulp kunt krijgen bij praktische vragen en details.

Meer details
  • Geniet van toegang tot het Hanauma Bay Nature Preserve, een adembenemend beschermd marien natuurgebied dat in een vulkaankrater ligt, waar je kunt genieten van turquoise water, goudkleurig zand, weelderig groen en een indrukwekkend kustlandschap.

  • Combineer je bezoek aan de baai met een apart uitstapje naar de Honolulu Zoo. Je ticket voor de dierentuin is 90 dagen geldig, dus je kunt zelf de dag kiezen die het beste in je reisplan voor Oahu past.

  • Reis op een comfortabele manier met vervoer heen en terug naar Hanauma Bay, onderweg met wat toelichting voor wat extra achtergrondinformatie over de bestemming en je omgeving.

  • Bespaar tijd bij aankomst door de verplichte veiligheidsvideo tijdens de transfer te bekijken, zodat je de wachtrij voor de veiligheidsvideo kunt overslaan zodra je bij het reservaat aankomt.

  • Maak je bezoek nog makkelijker met toegang tot een exclusieve hulpbalie met personeel bij Hanauma Bay, waar je tijdens je bezoek hulp kunt krijgen bij praktische vragen en details.

vanaf
$ 90,05
Slide 1 of 8, Hanauma Bay beach with swimmers and coral reef, Oahu, Hawaii.
Hanauma Bay beach with swimmers and coral reef, Oahu, Hawaii.
Traditional hale near Hanauma Bay beach with palm trees and ocean view.
Colorful fish swimming over coral reef in Hanauma Bay, Hawaii.
Water gushing through the Halona blowhole in Oahu, Hawaii, with ocean backdrop.
Mokolii Island, also known as Chinaman's Hat, viewed from Oahu, Hawaii with palm trees in the foreground.
Visitor enjoying scenic view of Oahu's lush landscape on Grand Circle Island Tour.
Dole Plantation entrance with visitors, part of Oahu Grand Circle Island Tour.
Hukilau Marketplace entrance at Polynesian Cultural Center, Oahu, with visitors exploring shops.
3 meer
  • Ontdek het mooiste van Oahu in één dag met een Grand Circle Island Tour, waarbij je vanuit een comfortabele auto met airco iconische bezienswaardigheden zoals het Diamond Head State Monument, de spuitende Blow Hole, de Dole Plantation en andere schilderachtige bezienswaardigheden van het eiland kunt bewonderen.

  • Zet je eilandavontuur voort met toegang tot het Hanauma Bay Nature Preserve, een prachtig beschermd marien natuurgebied dat in een vulkaankrater ligt en omgeven is door turquoise water, goudkleurig zand, weelderig groen en indrukwekkende kustkliffen.

  • Geniet op je eigen tempo van Hanauma Bay, of je nu langs de kust wilt slenteren, op het strand wilt relaxen, het panoramische uitzicht wilt bewonderen of gewoon wilt genieten van de rustige sfeer van dit beschermde natuurreservaat.

  • Geniet van handig vervoer heen en terug vanuit Waikiki, met onderweg wat leuke toelichtingen, zodat je de hoogtepunten van het eiland makkelijker kunt ontdekken zonder dat je apart vervoer hoeft te regelen of zelf een autoroute hoeft uit te stippelen.

  • Zorg ervoor dat je aankomst bij Hanauma Bay soepel verloopt door onderweg de verplichte veiligheidsvideo te bekijken. Zo hoef je bij aankomst niet in de rij te staan voor de video, en staat er in het park een speciale balie met personeel klaar om je te helpen.

Meer details
  • Ontdek het mooiste van Oahu in één dag met een Grand Circle Island Tour, waarbij je vanuit een comfortabele auto met airco iconische bezienswaardigheden zoals het Diamond Head State Monument, de spuitende Blow Hole, de Dole Plantation en andere schilderachtige bezienswaardigheden van het eiland kunt bewonderen.

  • Zet je eilandavontuur voort met toegang tot het Hanauma Bay Nature Preserve, een prachtig beschermd marien natuurgebied dat in een vulkaankrater ligt en omgeven is door turquoise water, goudkleurig zand, weelderig groen en indrukwekkende kustkliffen.

  • Geniet op je eigen tempo van Hanauma Bay, of je nu langs de kust wilt slenteren, op het strand wilt relaxen, het panoramische uitzicht wilt bewonderen of gewoon wilt genieten van de rustige sfeer van dit beschermde natuurreservaat.

  • Geniet van handig vervoer heen en terug vanuit Waikiki, met onderweg wat leuke toelichtingen, zodat je de hoogtepunten van het eiland makkelijker kunt ontdekken zonder dat je apart vervoer hoeft te regelen of zelf een autoroute hoeft uit te stippelen.

  • Zorg ervoor dat je aankomst bij Hanauma Bay soepel verloopt door onderweg de verplichte veiligheidsvideo te bekijken. Zo hoef je bij aankomst niet in de rij te staan voor de video, en staat er in het park een speciale balie met personeel klaar om je te helpen.

vanaf
$ 139

Vergelijkbare ervaringen in Hawaii

Zoek op thema

Steden in de buurt om te verkennen

Bespaar tot 80% met de Headout-app

Met exclusieve deals, offline tickets en realtime updates.

Vertrouwd door meer dan 56 miljoen gasten wereldwijd

100% beschermde boeking

Je bent helemaal beschermd, van begin tot eind. Als er iets niet klopt, lossen we het op of krijg je je geld terug.

Meer info

Flexibel boeken

Haal de stress uit het boeken dankzij gratis annulering en latere betaling voor geselecteerde ervaringen.

24/7 reisondersteuning

We zijn altijd maar een tik verwijderd voor, tijdens en na je reis, in alle talen.

Echte beoordelingen van echte reizigers. Vertrouwd door gasten wereldwijd.