De mest populære oplevelser i Orlando
Gratis afbestilling
Slide 1 of 1, Space Shuttle Atlantis exhibit at Kennedy Space Center with visitors taking photos.

4,1(1.103)
Kennedy Space Center
225 $
Slide 1 of 1, Visitors enjoying interactive exhibits at a science center and bubble lab.

4,5(36.195)
Kombination
5 % rabat
Slide 1 of 1, Visitors walking among rockets at the Rocket Garden, Kennedy Space Center.

4,5(35.755)
Kombination
8 % rabat
Slide 1 of 1, Mother and child walking through underwater tunnel at SEALIFE Orlando.

4,3(832)
Madame Tussauds Orlando
fra
41,54 $Slide 1 of 1, Orlando Convention Center with green trolley and couple at celestial globe.

4,6(34.277)
Kombination
5 % rabat
Gratis afbestilling
Slide 1 of 1, Children exploring a rocket exhibit at Kennedy Space Center, Florida.
4,3(1.220)
Kennedy Space Center
205 $
Slide 1 of 1, Ferris wheel illuminated at night in ICON Park, Orlando.

4,3(1.525)
Madame Tussauds Orlando
55,38 $
Nærliggende byer at udforske

Ting at lave i Miami
United States

Ting at lave i Savannah
United States

Ting at lave i Charleston
United States

Ting at lave i Myrtle Beach
United States

Ting at lave i Atlanta
United States

Ting at lave i New Orleans
United States

Ting at lave i Nashville
United States

Ting at lave i Washington DC
United States

Ting at lave i Philadelphia
United States

Ting at lave i New York
United States

Det siger vores gæster
M
Martin P
MexicoPar
5/5
La reserva y compra de los accesos fue muy clara y amigable, al entrar al centro espacial fue rápido con el QR generado por Headout, no hubo que pasar a ningún lado, directo ala entrada, la experiencia en compañía de mi nieto fue increíble, recorrimos en bus las plataformas de despegue, vimos el Saturno V y entramos a todas las atracciones, increíble la sensación en el simulador de despegue.
Kombination: Kennedy Space Center billetter + ICON Park 3 attraktioner pakke
H
Hilke K
Familie
5/5
Der Ticketkauf war schnell und unkompliziert. Das Kennedy Space Center ist auf jeden Fall einen Besuch wert. Wir hatten einen tollen Tag und auch den Kindern hat es super gefallen.
Kombination: Kennedy Space Center billetter + ICON Park 3 attraktioner pakke
Y
Yaneury G
United StatesFamilie
5/5
+1 more
I loved everything; it was a really lovely experience. The crocodiles were huge The photo with the lizard, the little birds, the food—everything was really lovely.
Kombination: Fun Spot America + Gatorland Spring-køen-over billetter
J
Jo T
United StatesFamilie
5/5
Easy to buy and did not have to wait in line. Even better we came on a day with free parking. We were able to head right on in and spend time with the gators.
Kombination: Fun Spot America + Gatorland Spring-køen-over billetter
F
Francisco V
SpanienPar
5/5
Stedet er fantastisk. En stor bygning med tre etager fyldt med underholdning. Det meste er rettet mod børn og unge.
Udover at besøge de store forlystelsesparker skal man have et barnligt sind for at kunne nyde alle de spil, man møder undervejs.
Så det er et fantastisk sted at være med familien. Der er normalt mest travlt om morgenen, men da det har åbent indtil midnat, kan man tage derhen efter frokost og nå det hele inden kl. 22.00.
Der er mad og pizzaer, man kan købe på stedet.
Voksne vil også have det sjovt. Tredje etage er fyldt med underholdning for voksne og unge.
Det tager tre til fire timer at besøge dette center
Kombination: Kennedy Space Center + WonderWorks Orlando Billetter
F
Franzoni M
ItalienGruppe
4/5
Con Headout si ha facilità nel acquisto dei biglietti di ingresso, si hanno tutte le informazioni utili per arrivare. Consiglio di visitare il Kennedy Space Center non in Agosto, si hanno lunghe file per la accedere al tour in bus e in alcune attrazioni molto gettonate.
Kombination: Orlando hop-on hop-off-busture + billetter til Kennedy Space Center
K
Kaleigh B
United StatesGruppe
5/5
Referred to me by a friend of the family.They told me how they planned their vacation and got some really great rates for their family fun day!
Billetter til Fun Spot America og SEA LIFE Orlando Aquarium Adventure
S
Shaun H
United StatesGruppe
5/5
Everything worked as if we bought the wristbands at the park, only difference is we saved money and still had a amazing time!! Thank you we'll be using this deal every time.
Billetter til Fun Spot America og SEA LIFE Orlando Aquarium Adventure