Pomoc

Sprzedawaj na Headout

Universal Studios Hollywood

Wkrocz do magicznego świata Universal Studios Hollywood – miejsca pełnego ekscytujących atrakcji i rozrywki na światowym poziomie! Ciesz się priorytetowym wstępem do 13 ekscytujących atrakcji, fascynującej wycieczki po studiu oraz wyjątkowego spektaklu wodnego. Zarezerwuj bilety do Universal Studios Hollywood i spędź dzień pełen wrażeń dzięki biletom jednodniowym oraz biletom ekspresowym.
4.5/5
Uwielbiane przez ponad 2 tys.+ podróżników z całego świata
Slide 1 of 15, Family enjoying Universal Studios Hollywood entrance globe.
Family enjoying Universal Studios Hollywood entrance globe.
Odkrywaj w swoim tempie
Posiłki wliczone w cenę
  • Ciesz się całodniowym dostępem do Universal Studios Hollywood, w tym wszystkich atrakcji, pokazów na żywo i wydarzeń.

  • Wybierz się na słynną na całym świecie Wycieczkę po studiu i zajrzyj za kulisy prawdziwych planów filmowych i scen dźwiękowych.

  • Przeżyj emocjonujące przejażdżki, takie jak „Jurassic World – The Ride”, „Transformers™: The Ride-3D”, „The Secret Life of Pets: Off the Leash”, oraz atrakcje takie jak „The Wizarding World of Harry Potter™” i wiele innych.

  • Oglądaj pełne akcji spektakle na żywo, takie jak WaterWorld i specjalne spotkania z postaciami w całym parku.

  • Wybierz karnet 1-dniowy lub 2-dniowy albo skorzystaj z oferty "kup jeden i drugi gratis". Dodaj Express Pass do swojego 1-dniowego biletu, aby uzyskać priorytetowy dostęp do popularnych przejażdżek.

Więcej szczegółów
  • Ciesz się całodniowym dostępem do Universal Studios Hollywood, w tym wszystkich atrakcji, pokazów na żywo i wydarzeń.

  • Wybierz się na słynną na całym świecie Wycieczkę po studiu i zajrzyj za kulisy prawdziwych planów filmowych i scen dźwiękowych.

  • Przeżyj emocjonujące przejażdżki, takie jak „Jurassic World – The Ride”, „Transformers™: The Ride-3D”, „The Secret Life of Pets: Off the Leash”, oraz atrakcje takie jak „The Wizarding World of Harry Potter™” i wiele innych.

  • Oglądaj pełne akcji spektakle na żywo, takie jak WaterWorld i specjalne spotkania z postaciami w całym parku.

  • Wybierz karnet 1-dniowy lub 2-dniowy albo skorzystaj z oferty "kup jeden i drugi gratis". Dodaj Express Pass do swojego 1-dniowego biletu, aby uzyskać priorytetowy dostęp do popularnych przejażdżek.

od
109 $
Slide 1 of 17, Visitors at Universal Studios Hollywood entrance, Los Angeles.
Visitors at Universal Studios Hollywood entrance, Los Angeles.
Odkrywaj w swoim tempie
  • Dzięki karnetowi Express Pass maksymalnie wykorzystasz czas spędzony w parku - omiń regularne kolejki do wszystkich przejażdżek, atrakcji i pokazów na siedząco.

  • Wybierz się za kulisy słynnej na całym świecie Wycieczki Studyjnej i poznaj prawdziwe plany filmowe oraz sekrety produkcji.

  • Zanurz się w The Wizarding World of Harry Potter™, w którym znajdziesz kultowe lokacje, urzekające transporty i wyśmienite smakołyki.

  • Wycieczki po ekscytujących atrakcjach opartych na hitach kinowych, takich jak Transformers™, Despicable Me i The Simpsons Ride™.

  • Ciesz się spektakularnymi pokazami na żywo, w tym wysokooktanowym WaterWorld® Stunt Show i rozrywkowym pokazem efektów specjalnych.

Więcej szczegółów
  • Dzięki karnetowi Express Pass maksymalnie wykorzystasz czas spędzony w parku - omiń regularne kolejki do wszystkich przejażdżek, atrakcji i pokazów na siedząco.

  • Wybierz się za kulisy słynnej na całym świecie Wycieczki Studyjnej i poznaj prawdziwe plany filmowe oraz sekrety produkcji.

  • Zanurz się w The Wizarding World of Harry Potter™, w którym znajdziesz kultowe lokacje, urzekające transporty i wyśmienite smakołyki.

  • Wycieczki po ekscytujących atrakcjach opartych na hitach kinowych, takich jak Transformers™, Despicable Me i The Simpsons Ride™.

  • Ciesz się spektakularnymi pokazami na żywo, w tym wysokooktanowym WaterWorld® Stunt Show i rozrywkowym pokazem efektów specjalnych.

od
189,95 $
Slide 1 of 16, Universal Studios Hollywood tram tour with explosive stunt scene.
Universal Studios Hollywood tram tour with explosive stunt scene.
Odkrywaj w swoim tempie
  • Spędź dwa pełne dni w Universal Studios Hollywood za cenę biletu jednodniowego – to naprawdę świetna okazja.

  • Możesz wrócić w dowolnym momencie w ciągu 6 dni od pierwszej wizyty, co daje Ci swobodę w planowaniu przygody zgodnie z własnym harmonogramem.

  • Odkryj największe atrakcje, takie jak Świat Czarodziejów Harry'ego Pottera, słynna na całym świecie wycieczka po studiu filmowym oraz TRANSFORMERS: The Ride – 3D.

  • Ciesz się popularnymi pokazami i wciągającymi atrakcjami, takimi jak WaterWorld, DreamWorks Theatre z filmem „Kung Fu Panda” oraz „Fast & Furious – Supercharged”.

  • Dzięki temu dodatkowemu dniu możesz jeszcze raz skorzystać z ulubionych atrakcji albo zwiedzać park w spokojniejszym tempie, bez pośpiechu, by wszystko zobaczyć podczas jednej wizyty.

Więcej szczegółów
  • Spędź dwa pełne dni w Universal Studios Hollywood za cenę biletu jednodniowego – to naprawdę świetna okazja.

  • Możesz wrócić w dowolnym momencie w ciągu 6 dni od pierwszej wizyty, co daje Ci swobodę w planowaniu przygody zgodnie z własnym harmonogramem.

  • Odkryj największe atrakcje, takie jak Świat Czarodziejów Harry'ego Pottera, słynna na całym świecie wycieczka po studiu filmowym oraz TRANSFORMERS: The Ride – 3D.

  • Ciesz się popularnymi pokazami i wciągającymi atrakcjami, takimi jak WaterWorld, DreamWorks Theatre z filmem „Kung Fu Panda” oraz „Fast & Furious – Supercharged”.

  • Dzięki temu dodatkowemu dniu możesz jeszcze raz skorzystać z ulubionych atrakcji albo zwiedzać park w spokojniejszym tempie, bez pośpiechu, by wszystko zobaczyć podczas jednej wizyty.

od
109 $
Slide 1 of 6, Visitors enjoying a roller coaster at Universal Studios Hollywood with Hogwarts Castle in the background.
Visitors enjoying a roller coaster at Universal Studios Hollywood with Hogwarts Castle in the background.
Odkrywaj w swoim tempie
Posiłki wliczone w cenę
  • Ciesz się profesjonalną wycieczką z przewodnikiem VIP po Universal Studios Hollywood, w tym ekskluzywnym dostępem do obszarów niedostępnych dla szerokiej publiczności.

  • Omiń czekanie w długich kolejkach dzięki nieograniczonemu wstępowi bez kolejki na wszystkie przejażdżki i atrakcje w całym parku.

  • Zbliż się do kultowych planów filmowych i lokalizacji dzięki specjalnemu dostępowi do słynnego na całym świecie backlotu.

  • Zrelaksuj się i zregeneruj siły podczas bezpłatnego lunchu dla smakoszy serwowanego w prywatnej jadalni VIP.

  • Przyjedź i odjedź bezstresowo dzięki wliczonemu w cenę parkingowi, który zapewnia bezproblemową wycieczkę od początku do końca.

Więcej szczegółów
  • Ciesz się profesjonalną wycieczką z przewodnikiem VIP po Universal Studios Hollywood, w tym ekskluzywnym dostępem do obszarów niedostępnych dla szerokiej publiczności.

  • Omiń czekanie w długich kolejkach dzięki nieograniczonemu wstępowi bez kolejki na wszystkie przejażdżki i atrakcje w całym parku.

  • Zbliż się do kultowych planów filmowych i lokalizacji dzięki specjalnemu dostępowi do słynnego na całym świecie backlotu.

  • Zrelaksuj się i zregeneruj siły podczas bezpłatnego lunchu dla smakoszy serwowanego w prywatnej jadalni VIP.

  • Przyjedź i odjedź bezstresowo dzięki wliczonemu w cenę parkingowi, który zapewnia bezproblemową wycieczkę od początku do końca.

od
354,65 $
Slide 1 of 11, Six people on the iconic orange couch from Friends, posing for a photo in front of a fountain.
Six people on the iconic orange couch from Friends, posing for a photo in front of a fountain.
3 godz.
  • Wkrocz do świata swoich ulubionych filmów i spektakli telewizyjnych podczas wciągającej wycieczki po Warner Bros. Studios.

  • Podczas 1-godzinnej wycieczki doświadczony przewodnik oprowadzi Cię po niektórych z najbardziej kultowych zestawów, takich jak Central Perk z Przyjaciół i DC Universe.

  • Dowiedz się, jak powstają hity kinowe, odkrywając prawdziwe sceny dźwiękowe, rekwizyty i sekrety za kulisami, a także zbliż się do oryginalnych Batmobili, kostiumów Harry'ego Pottera i artefaktów The Big Bang Theory.

  • Masz nawet możliwość wyboru komentarza przewodnika w języku angielskim lub hiszpańskim.

  • Fakty: Warner Bros. Studios produkuje legendarne filmy i spektakle telewizyjne od ponad 100 lat!

Więcej szczegółów
  • Wkrocz do świata swoich ulubionych filmów i spektakli telewizyjnych podczas wciągającej wycieczki po Warner Bros. Studios.

  • Podczas 1-godzinnej wycieczki doświadczony przewodnik oprowadzi Cię po niektórych z najbardziej kultowych zestawów, takich jak Central Perk z Przyjaciół i DC Universe.

  • Dowiedz się, jak powstają hity kinowe, odkrywając prawdziwe sceny dźwiękowe, rekwizyty i sekrety za kulisami, a także zbliż się do oryginalnych Batmobili, kostiumów Harry'ego Pottera i artefaktów The Big Bang Theory.

  • Masz nawet możliwość wyboru komentarza przewodnika w języku angielskim lub hiszpańskim.

  • Fakty: Warner Bros. Studios produkuje legendarne filmy i spektakle telewizyjne od ponad 100 lat!

od
80,36 $
Slide 1 of 7, Open-top tour bus near Santa Monica Pier sign on Los Angeles Hop-On Hop-Off Tour.
Open-top tour bus near Santa Monica Pier sign on Los Angeles Hop-On Hop-Off Tour.
2 więcej
  • Odkryj glamour starego Hollywood i swobodną naturę LA podczas 24/48-godzinnej nieograniczonej wycieczki autobusowej wskakuj/wyskakuj.

  • Ponieważ regularnie kursujące autobusy przyjeżdżają co 30-60 minut, możesz zwiedzić 17 najważniejszych atrakcji miasta w elastycznym tempie.

  • Wybierz się na spacer z przewodnikiem po TCL Chinese Theatre.

  • Posłuchaj audioprzewodnika dostępnego w 3 językach, aby dowiedzieć się więcej o eklektycznej i pełnej przepychu przeszłości miasta.

  • Opalanie na plaży Santa Monica, spacer po Walk of Fame, zobacz kultowy znak Hollywood i nie tylko.

Więcej szczegółów
  • Odkryj glamour starego Hollywood i swobodną naturę LA podczas 24/48-godzinnej nieograniczonej wycieczki autobusowej wskakuj/wyskakuj.

  • Ponieważ regularnie kursujące autobusy przyjeżdżają co 30-60 minut, możesz zwiedzić 17 najważniejszych atrakcji miasta w elastycznym tempie.

  • Wybierz się na spacer z przewodnikiem po TCL Chinese Theatre.

  • Posłuchaj audioprzewodnika dostępnego w 3 językach, aby dowiedzieć się więcej o eklektycznej i pełnej przepychu przeszłości miasta.

  • Opalanie na plaży Santa Monica, spacer po Walk of Fame, zobacz kultowy znak Hollywood i nie tylko.

od
59 $
Slide 1 of 11, Visitors at Aquarium of the Pacific with sea lion; family taking selfie at Warner Bros Studio Tour Hollywood.
Visitors at Aquarium of the Pacific with sea lion; family taking selfie at Warner Bros Studio Tour Hollywood.
Odkrywaj w swoim tempie
  • Pożegnaj się z kłopotami związanymi z zarządzaniem wieloma rezerwacjami. Dzięki temu zestawowi biletów odkryjesz olśniewający świat hollywoodzkiego blichtru i blasku, a także zanurzysz się w tajemnicach podwodnego świata - wszystko to w jednym płynnym doświadczeniu.

  • Zanurz się w cudach Oceanu Spokojnego, spotykając rekiny, wydry morskie i kolorowe morskie życie w Aquarium of the Pacific w Long Beach.

  • Odkryj magię Hollywood dzięki Warner Bros. Wycieczka po studiu, podczas której możesz wejść na legendarne plany filmowe, takie jak Central Perk w Przyjaciołach, i odkryć magię filmu za kulisami.

  • Z Warner Bros. Wycieczka Studio Wycieczka na północy LA i Aquarium w kierunku południowego wybrzeża to szansa na zobaczenie tego, co najlepsze w mieście podczas Twojej wycieczki. 

  • Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się odwiedzić obie atrakcje tego samego dnia, czy zaplanujesz je osobno, ten zestaw biletów oferuje elastyczność i niezapomniane chwile dla wszystkich.

Więcej szczegółów
  • Pożegnaj się z kłopotami związanymi z zarządzaniem wieloma rezerwacjami. Dzięki temu zestawowi biletów odkryjesz olśniewający świat hollywoodzkiego blichtru i blasku, a także zanurzysz się w tajemnicach podwodnego świata - wszystko to w jednym płynnym doświadczeniu.

  • Zanurz się w cudach Oceanu Spokojnego, spotykając rekiny, wydry morskie i kolorowe morskie życie w Aquarium of the Pacific w Long Beach.

  • Odkryj magię Hollywood dzięki Warner Bros. Wycieczka po studiu, podczas której możesz wejść na legendarne plany filmowe, takie jak Central Perk w Przyjaciołach, i odkryć magię filmu za kulisami.

  • Z Warner Bros. Wycieczka Studio Wycieczka na północy LA i Aquarium w kierunku południowego wybrzeża to szansa na zobaczenie tego, co najlepsze w mieście podczas Twojej wycieczki. 

  • Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się odwiedzić obie atrakcje tego samego dnia, czy zaplanujesz je osobno, ten zestaw biletów oferuje elastyczność i niezapomniane chwile dla wszystkich.

od Original price130,31 $
117,28 $

10% zniżki

Wskazówki, które pomogą Ci dokonać wyboru

Parking staje się coraz bardziej zatłoczony w miarę upływu dnia, więc przyjedź co najmniej 30 minut przed otwarciem. Udaj się prosto do Super Nintendo World™ lub The Wizarding World of Harry Potter™, aby doświadczyć najpopularniejszych atrakcji z krótszym czasem oczekiwania.

Universal Studios Hollywood: informacje

Odkryj magię Universal Studios Hollywood dzięki ekscytującym transportom, wciągającym atrakcjom i magii filmowej za kulisami. Wybierz się na przejażdżkę tramwajem po prawdziwych hollywoodzkich planach filmowych, wzbij się w powietrze w Hogwarcie™ lub ścigaj się z Bowserem w Super Nintendo World™. Niezależnie od tego, czy szukasz dostępu z pierwszej linii, doświadczeń VIP, czy elastycznych opcji biletów, znajdź idealny sposób na poznanie tego kultowego parku.


Adres100 Universal City Plaza, Universal City, CA 91608, USA
Rok otwarcia1964
Założone przezCarl Laemmle
Liczba odwiedzających rocznie6300000

Wiesz o tym?

Universal Studios Hollywood powstało jako studio filmowe w 1915 roku i pozostaje jednym z najstarszych nieprzerwanie działających studiów filmowych na świecie. Kręcono tu niektóre z największych hollywoodzkich hitów, w tym Powrót do przyszłości, Szczęki i Jurassic Park.

Universal Studios Hollywood: dlaczego warto odwiedzić?

Przejdź za kulisami

Wybierz się na kultową wycieczkę Studio Wycieczka i poznaj prawdziwe plany filmowe, od Szczęki do Wojna światów. Zobacz hollywoodzką magię w akcji, przejeżdżając obok aktywnych etapów produkcji, doświadczając efektów specjalnych w akcji i stając twarzą w twarz z King Kongiem w intensywnej bitwie 3D.

Zaplanuj wizytę

Przeglądaj według motywów

Co mówią nasi klienci

Andrea B

Stany Zjednoczone
Grupa
2 tygodnie temu
Kupiliśmy bilety dla 8 osób do Universal Studios Hollywood i wszystko poszło gładko! Kilka dni wcześniej otrzymałem kody QR e-mailem i bez żadnych opóźnień przeszliśmy przez bramę parku. Jestem bardzo zadowolony z tej usługi i gorąco ją polecam!

Bilety do Universal Studios Hollywood

Ciekawe miasta w pobliżu

San Diego: atrakcje
United States

Obsłużyliśmy ponad 53 mln odwiedzających – możesz na nas liczyć

53 mln+

Klienci zadowoleni z 10 000+ aktywności

W mediach

Polecane i rekomendowane przez najlepsze marki

Centrum pomocy 24/7

Masz pytanie? Czatuj na żywo z lokalnymi ekspertami, gdzie chcesz i kiedy chcesz