Pomoc

Sprzedawaj na Headout

Crocosaurus Cove

Wybierz się na pełną adrenaliny wycieczkę Crocosaurus Cove, podczas której staniesz twarzą w twarz z ogromnymi słonowodnymi krokodylami pod wodą. Dowiedz się o ich zachowaniu, biologii i wysiłkach na rzecz ochrony, a także odkryj innych australijskich tubylców, takich jak żółwie, węże i jaszczurki.
4.5/5
Uwielbiane przez ponad 2 tys.+ podróżników z całego świata
Slide 1 of 10, Person in a glass cage facing a crocodile at Crocosaurus Cove's Cage of Death.
Person in a glass cage facing a crocodile at Crocosaurus Cove's Cage of Death.
1 więcej
  • Odwiedź Crocosaurus Cove, aby zobaczyć największe w Australii krokodyle słonowodne i największy na świecie pokaz rodzimych gadów w jednej ekscytującej atrakcji.

  • Zmierz się ze swoimi lękami w Klatce Śmierci, zanurzając się w przezroczystej obudowie na 15 minut z dzikim krokodylem. Nie przegap jego ogromnego kęsa podczas karmienia!

  • Zdecyduj się na samotne lub z przyjacielem spotkanie z krokodylem, nadzorowane przez doświadczonych przewodników dla Twojego bezpieczeństwa.

  • W Cove przywitaj się z ponad 70 gatunkami gadów od Top End do Kimberly, obejrzyj spektakle karmienia i dołącz do zajęć, takich jak trzymanie krokodyla i pływanie z krokodylami.

  • Ciekawostka: Siła ugryzienia krokodyla słonowodnego może osiągnąć nawet 3700 funtów na cal kwadratowy (psi). To ponad trzy razy więcej niż siła ugryzienia lwa.

Więcej szczegółów
  • Odwiedź Crocosaurus Cove, aby zobaczyć największe w Australii krokodyle słonowodne i największy na świecie pokaz rodzimych gadów w jednej ekscytującej atrakcji.

  • Zmierz się ze swoimi lękami w Klatce Śmierci, zanurzając się w przezroczystej obudowie na 15 minut z dzikim krokodylem. Nie przegap jego ogromnego kęsa podczas karmienia!

  • Zdecyduj się na samotne lub z przyjacielem spotkanie z krokodylem, nadzorowane przez doświadczonych przewodników dla Twojego bezpieczeństwa.

  • W Cove przywitaj się z ponad 70 gatunkami gadów od Top End do Kimberly, obejrzyj spektakle karmienia i dołącz do zajęć, takich jak trzymanie krokodyla i pływanie z krokodylami.

  • Ciekawostka: Siła ugryzienia krokodyla słonowodnego może osiągnąć nawet 3700 funtów na cal kwadratowy (psi). To ponad trzy razy więcej niż siła ugryzienia lwa.

od
195 AU$
Slide 1 of 10, Handlers feeding a jumping crocodile at Crocosaurus Cove, Darwin, with spectators watching.
Handlers feeding a jumping crocodile at Crocosaurus Cove, Darwin, with spectators watching.
1 więcej
  • Miłośnicy dzikiej przyrody nie mogą przegapić Crocosaurus Cove, domu krokodyli i gadów, wypełnionego różnymi strefami, spektaklami i atrakcjami zapewniającymi niezapomnianą przygodę.

  • Odwiedź Reptile House, aby zobaczyć ponad 70 gatunków, złowić Barramundi, Archer Fish i inne w akwarium słodkowodnym i spotkać żółwie w Turtle Billabong.

  • Weź kąpielówki i pływaj z krokodylami (oczywiście bezpiecznie), łów krokodyle i uśmiechaj się do kamery, trzymając małego krokodyla słonowodnego.

  • Podnieś standard, aby nakarmić przyjaznego whipraya w małej grupie lub wybierz 1,5-godzinną wycieczkę z przewodnikiem z dostępem VIP do Reptile House, Fishing for Crocs i nie tylko.

  • Fakty: Gady istnieją od ponad 300 milionów lat, co czyni je jednymi z najstarszych stworzeń na Ziemi.

Więcej szczegółów
  • Miłośnicy dzikiej przyrody nie mogą przegapić Crocosaurus Cove, domu krokodyli i gadów, wypełnionego różnymi strefami, spektaklami i atrakcjami zapewniającymi niezapomnianą przygodę.

  • Odwiedź Reptile House, aby zobaczyć ponad 70 gatunków, złowić Barramundi, Archer Fish i inne w akwarium słodkowodnym i spotkać żółwie w Turtle Billabong.

  • Weź kąpielówki i pływaj z krokodylami (oczywiście bezpiecznie), łów krokodyle i uśmiechaj się do kamery, trzymając małego krokodyla słonowodnego.

  • Podnieś standard, aby nakarmić przyjaznego whipraya w małej grupie lub wybierz 1,5-godzinną wycieczkę z przewodnikiem z dostępem VIP do Reptile House, Fishing for Crocs i nie tylko.

  • Fakty: Gady istnieją od ponad 300 milionów lat, co czyni je jednymi z najstarszych stworzeń na Ziemi.

od
42 AU$
Slide 1 of 8, Visitors feeding crocodiles from a platform at Crocosaurus Cove, Darwin.
Visitors feeding crocodiles from a platform at Crocosaurus Cove, Darwin.
1 więcej
  • Dzięki całodziennemu wejściu do Cove możesz cieszyć się 1,5-godzinną wycieczką z przewodnikiem po największej na świecie wystawie australijskich gadów i stworzeń wodnych.

  • Uzyskaj dostęp BTS do świata krokodyli słonowodnych i ciesz się ekskluzywną możliwością nakarmienia dorosłego krokodyla i obserwowania ich niesamowitej siły ugryzienia.

  • To nie wszystko! Skorzystaj z wejścia VIP do Domu Gadów, platformy Fishing for Crocs i strefy obsługi małych krokodyli, aby uczyć się, łowić ryby i trzymać małego krokodyla.

  • Wykorzystaj w pełni swoją wizytę dzięki ekscytującym spektaklom karmienia, realistycznym replikom krokodyli, uroczym żółwiom Top End, a nawet kąpieli z młodym krokodylem.

  • Ciekawostka: Małe krokodyle komunikują się ze swoimi matkami przed wykluciem, wydając drobne dźwięki z wnętrza jaj, aby zasygnalizować, że nadszedł czas na narodziny.

Więcej szczegółów
  • Dzięki całodziennemu wejściu do Cove możesz cieszyć się 1,5-godzinną wycieczką z przewodnikiem po największej na świecie wystawie australijskich gadów i stworzeń wodnych.

  • Uzyskaj dostęp BTS do świata krokodyli słonowodnych i ciesz się ekskluzywną możliwością nakarmienia dorosłego krokodyla i obserwowania ich niesamowitej siły ugryzienia.

  • To nie wszystko! Skorzystaj z wejścia VIP do Domu Gadów, platformy Fishing for Crocs i strefy obsługi małych krokodyli, aby uczyć się, łowić ryby i trzymać małego krokodyla.

  • Wykorzystaj w pełni swoją wizytę dzięki ekscytującym spektaklom karmienia, realistycznym replikom krokodyli, uroczym żółwiom Top End, a nawet kąpieli z młodym krokodylem.

  • Ciekawostka: Małe krokodyle komunikują się ze swoimi matkami przed wykluciem, wydając drobne dźwięki z wnętrza jaj, aby zasygnalizować, że nadszedł czas na narodziny.

od
96 AU$
Slide 1 of 5, Two girls with a guide touching a young crocodile at Crocosaurus Cove, Darwin, Australia.
Two girls with a guide touching a young crocodile at Crocosaurus Cove, Darwin, Australia.
1 więcej
  • Dzieci czy dorośli, wszyscy będą się świetnie bawić w Crocosaurus Cove, gdzie znajduje się największy na świecie pokaz gadów Dorosłych i ogromnych krokodyli słonowodnych.

  • Odkryj ponad 70 gatunków gadów, spotkaj Burta z Crocodile Dundee, zwiedź akwarium słodkowodne, zobacz żółwie z Top End i sprawdź woskowe repliki.

  • Zmień to w wciągającą przygodę, pływając z młodymi delfinami, rzucając im żyłkę, aby je nakarmić, a nawet trzymając w ramionach małego krokodyla.

  • Wybierz swój bilet rodzinny - 1 osoba dorosła i 2 dzieci, 1 osoba dorosła i 2 dzieci, 2 osoby dorosłe i 2 dzieci lub 2 osoby dorosłe i 3 dzieci, aby uzyskać niestandardową wycieczkę.

  • Ciekawostka: Krokodyle istnieją od ponad 200 milionów lat, co czyni je jednym z najstarszych żyjących gatunków z epoki dinozaurów.

Więcej szczegółów
  • Dzieci czy dorośli, wszyscy będą się świetnie bawić w Crocosaurus Cove, gdzie znajduje się największy na świecie pokaz gadów Dorosłych i ogromnych krokodyli słonowodnych.

  • Odkryj ponad 70 gatunków gadów, spotkaj Burta z Crocodile Dundee, zwiedź akwarium słodkowodne, zobacz żółwie z Top End i sprawdź woskowe repliki.

  • Zmień to w wciągającą przygodę, pływając z młodymi delfinami, rzucając im żyłkę, aby je nakarmić, a nawet trzymając w ramionach małego krokodyla.

  • Wybierz swój bilet rodzinny - 1 osoba dorosła i 2 dzieci, 1 osoba dorosła i 2 dzieci, 2 osoby dorosłe i 2 dzieci lub 2 osoby dorosłe i 3 dzieci, aby uzyskać niestandardową wycieczkę.

  • Ciekawostka: Krokodyle istnieją od ponad 200 milionów lat, co czyni je jednym z najstarszych żyjących gatunków z epoki dinozaurów.

od Original price90 AU$
81 AU$

10% zniżki

Slide 1 of 10, Visitors interacting with a whipray at Crocosaurus Cove.
Visitors interacting with a whipray at Crocosaurus Cove.
1 więcej
  • Nakarm ręcznie 2-metrowego whipraya podczas spektaklu w akwarium, podczas gdy przewodnicy ekspertów poprowadzą Cię przez bliskie spotkanie z tymi ciekawskimi stworzeniami.

  • Intymna przygoda gwarantowana! Małe, maksymalnie 4-osobowe grupy zapewniają osobistą interakcję, podczas której poznasz fascynujące fakty dotyczące whipray i zapoznasz się z nimi.

  • Poznaj różnorodne gady w Cove, w tym krokodyle słonowodne, przywitaj się z uroczymi żółwiami, podziwiaj realistyczne repliki i odkryj akwarium słodkowodne.

  • Spraw, by był interaktywny i ekscytujący, pływając z młodymi krokodylami, łowiąc je lub trzymając małego krokodyla, aby zrobić zdjęcie godne Insta.

  • Wiesz o tym? Krokodyle słonowodne są największym gatunkiem krokodyli na świecie i największym żyjącym gadem na świecie.

Więcej szczegółów
  • Nakarm ręcznie 2-metrowego whipraya podczas spektaklu w akwarium, podczas gdy przewodnicy ekspertów poprowadzą Cię przez bliskie spotkanie z tymi ciekawskimi stworzeniami.

  • Intymna przygoda gwarantowana! Małe, maksymalnie 4-osobowe grupy zapewniają osobistą interakcję, podczas której poznasz fascynujące fakty dotyczące whipray i zapoznasz się z nimi.

  • Poznaj różnorodne gady w Cove, w tym krokodyle słonowodne, przywitaj się z uroczymi żółwiami, podziwiaj realistyczne repliki i odkryj akwarium słodkowodne.

  • Spraw, by był interaktywny i ekscytujący, pływając z młodymi krokodylami, łowiąc je lub trzymając małego krokodyla, aby zrobić zdjęcie godne Insta.

  • Wiesz o tym? Krokodyle słonowodne są największym gatunkiem krokodyli na świecie i największym żyjącym gadem na świecie.

od
63 AU$
Slide 1 of 7, Darwin double-decker tour bus parked near waterfront and tourist facility.
Darwin double-decker tour bus parked near waterfront and tourist facility.
Odkrywaj w swoim tempie
  • Odkryj Darwin w elastyczny sposób dzięki tej 48-godzinnej wycieczce autobusowej wskakuj/wyskakuj z 12 przystankami i audioprzewodnikami, które szczegółowo opisują historię i kulturę miasta.

  • Na pokładzie wygodnego autobusu z górnym pokładem możesz oglądać punkty orientacyjne, takie jak Mindil Beach, muzea, ogrody botaniczne i Crocosaurus Cove w czasie wolnym przez maksymalnie dwa dni.

  • Wycieczki z kultowymi słonowodnymi krokodylami Australii w Crocosaurus Cove, gdzie znajduje się największa australijska wystawa gadów i ekscytujące doświadczenia z krokodylami.

  • Możesz pływać z krokodylami, karmić je, trzymać młode, oglądać spektakle, zwiedzać akwarium słodkowodne z barramundi, rybami łuczniczymi i whiprays i nie tylko.

  • Zanurz się w historii w obiekcie RFDS, badając samolot Pilatus PC 12 i doświadczając bombardowania Darwin w 1942 roku dzięki technologii VR.

Więcej szczegółów
  • Odkryj Darwin w elastyczny sposób dzięki tej 48-godzinnej wycieczce autobusowej wskakuj/wyskakuj z 12 przystankami i audioprzewodnikami, które szczegółowo opisują historię i kulturę miasta.

  • Na pokładzie wygodnego autobusu z górnym pokładem możesz oglądać punkty orientacyjne, takie jak Mindil Beach, muzea, ogrody botaniczne i Crocosaurus Cove w czasie wolnym przez maksymalnie dwa dni.

  • Wycieczki z kultowymi słonowodnymi krokodylami Australii w Crocosaurus Cove, gdzie znajduje się największa australijska wystawa gadów i ekscytujące doświadczenia z krokodylami.

  • Możesz pływać z krokodylami, karmić je, trzymać młode, oglądać spektakle, zwiedzać akwarium słodkowodne z barramundi, rybami łuczniczymi i whiprays i nie tylko.

  • Zanurz się w historii w obiekcie RFDS, badając samolot Pilatus PC 12 i doświadczając bombardowania Darwin w 1942 roku dzięki technologii VR.

od
105 AU$
Slide 1 of 10, Crocodile in water at Crocosaurus Cove, Darwin, and a historic aircraft display indoors.
Crocodile in water at Crocosaurus Cove, Darwin, and a historic aircraft display indoors.
1 więcej
  • Odwiedź obiekt turystyczny RFDS, aby odkryć dziedzictwo Johna Flynna i doświadczyć immersyjnej podróży VR do bombardowania Darwin Harbour w 1942 roku.

  • Wejdź na pokład wycofanego z eksploatacji samolotu RFDS Pilatus PC-12 i poznaj świat pilotów, inżynierów, lekarzy i pielęgniarek dzięki hologramom i wciągającej technologii VR.

  • Odkryj największą wystawę australijskich gadów z ponad 70 gatunkami w Reptile House. Obejrzyj spektakl Big Croc Feed i poznaj Burta, krokodyla-gwiazdę.

  • Ochłodź się w basenie z młodymi krokodylami, spróbuj łowić krokodyle lub potrzymaj małego krokodyla. Podniesienie standardu obejmuje 48-godzinną wycieczkę autobusową Wycieczki wskakuj/wyskakuj po Darwin.

  • Wiesz o tym? RFDS ma bogatą historię, odgrywając istotną rolę podczas II wojny światowej, zapewniając wsparcie medyczne podczas bombardowania Darwin w 1942 roku.

Więcej szczegółów
  • Odwiedź obiekt turystyczny RFDS, aby odkryć dziedzictwo Johna Flynna i doświadczyć immersyjnej podróży VR do bombardowania Darwin Harbour w 1942 roku.

  • Wejdź na pokład wycofanego z eksploatacji samolotu RFDS Pilatus PC-12 i poznaj świat pilotów, inżynierów, lekarzy i pielęgniarek dzięki hologramom i wciągającej technologii VR.

  • Odkryj największą wystawę australijskich gadów z ponad 70 gatunkami w Reptile House. Obejrzyj spektakl Big Croc Feed i poznaj Burta, krokodyla-gwiazdę.

  • Ochłodź się w basenie z młodymi krokodylami, spróbuj łowić krokodyle lub potrzymaj małego krokodyla. Podniesienie standardu obejmuje 48-godzinną wycieczkę autobusową Wycieczki wskakuj/wyskakuj po Darwin.

  • Wiesz o tym? RFDS ma bogatą historię, odgrywając istotną rolę podczas II wojny światowej, zapewniając wsparcie medyczne podczas bombardowania Darwin w 1942 roku.

od
70 AU$
Slide 1 of 11, Darwin Big Bus tour and Crocosaurus Cove crocodile encounter.
Darwin Big Bus tour and Crocosaurus Cove crocodile encounter.
2 więcej
  • Skorzystaj z tego biletu łączonego, aby odwiedzić kultowe zabytki z biletem hop-on hop-off i odkryć australijskie gady w Crocosaurus Cove.

  • Odkryj to, co najlepsze w Darwin dzięki 1/2-dniowemu biletowi hop-on hop-off, obejmującemu do 12 unikalnych zabytków, z autobusami przyjeżdżającymi co 60 minut.

  • Wskocz na pokład, zajmij miejsce w otwartym kabinie i posłuchaj przewodnika audio w języku angielskim, aby dowiedzieć się więcej o historii miasta.

  • Wysiądź w Crocosaurus Cove i poznaj dzikie krokodyle słonowodne i ponad 70 uroczych gatunków gadów w różnych siedliskach.

  • Odkryj cyfrowe interaktywne eksponaty obiektu RFDS, podkreślające operacje medyczne na australijskim Terytorium Północnym.

Więcej szczegółów
  • Skorzystaj z tego biletu łączonego, aby odwiedzić kultowe zabytki z biletem hop-on hop-off i odkryć australijskie gady w Crocosaurus Cove.

  • Odkryj to, co najlepsze w Darwin dzięki 1/2-dniowemu biletowi hop-on hop-off, obejmującemu do 12 unikalnych zabytków, z autobusami przyjeżdżającymi co 60 minut.

  • Wskocz na pokład, zajmij miejsce w otwartym kabinie i posłuchaj przewodnika audio w języku angielskim, aby dowiedzieć się więcej o historii miasta.

  • Wysiądź w Crocosaurus Cove i poznaj dzikie krokodyle słonowodne i ponad 70 uroczych gatunków gadów w różnych siedliskach.

  • Odkryj cyfrowe interaktywne eksponaty obiektu RFDS, podkreślające operacje medyczne na australijskim Terytorium Północnym.

od
85 AU$

Wskazówki, które pomogą Ci dokonać wyboru

Rezerwuj sesje Cage of Death z wyprzedzeniem, szczególnie w szczycie sezonu (maj-sierpień), ponieważ miejsca szybko się zapełniają.

Crocosaurus Cove: informacje

Crocosaurus Cove to coś więcej niż tylko park gadów - to praktyczna wycieczka z dzikimi zwierzętami, prezentująca najgroźniejsze drapieżniki Australii. Od pełnej adrenaliny Klatki Śmierci po codzienne karmienie krokodyli i sesje obsługi gadów, każda wizyta jest pełna akcji i nauki. Poznaj wystawy tematyczne, odkryj dziką przyrodę Terytorium Północnego i ciesz się interaktywnymi spotkaniami w centralnie położonej atrakcji. Zarezerwuj bilety i poznaj jedną z najważniejszych atrakcji Darwin.


Adres58 Mitchell St, Darwin City NT 0800, Australia
Rok otwarcia2008
Założone przezDoug Gamble & Mick Burns
Szacowany czas oczekiwania - Standardowo0-30 mins (w godzinach szczytu), 0-30 mins (poza godzinami szczytu)

Wiesz o tym?

Crocosaurus Cove jest domem dla jednych z największych krokodyli słonowodnych w Australii, w tym osobników o długości ponad 5 metrów.

Crocosaurus Cove: dlaczego warto odwiedzić?

Zmierz się z największymi słonowodnymi krokodylami Australii

Stań twarzą w twarz z jednymi z największych krokodyli słonowodnych w niewoli. Obserwuj te potężne drapieżniki z bliska w przestronnych pomieszczeniach zaprojektowanych w celu odtworzenia ich naturalnych siedlisk, jednocześnie ucząc się o ich zachowaniu i przetrwaniu.

Główne punkty

Zaplanuj wizytę

Wejście główne

Wejście główne

Główne wejście znajduje się przy ulicy Mitchell Street w centrum Darwin, dzięki czemu jest łatwo dostępne z pobliskich hoteli, restauracji i transportu publicznego. Wyraźne oznakowanie i pomoc personelu zapewniają płynny proces wejścia dla wszystkich odwiedzających.

Przeglądaj według motywów

Co mówią nasi klienci

Alexandra S

Australia
Podróżnik solo
Maj 2026
To było naprawdę wspaniałe przeżycie. Wszyscy pracownicy byli bardzo pomocni. W okolicy panowała idealna czystość. Wejście do „klatki śmierci” to naprawdę niesamowite przeżycie

Crocosaurus Cove bilety z Cage of Death wycieczka

Ciekawe miasta w pobliżu

Obsłużyliśmy ponad 53 mln odwiedzających – możesz na nas liczyć

53 mln+

Klienci zadowoleni z 10 000+ aktywności

W mediach

Polecane i rekomendowane przez najlepsze marki

Centrum pomocy 24/7

Masz pytanie? Czatuj na żywo z lokalnymi ekspertami, gdzie chcesz i kiedy chcesz