Headout logo. Link to home.
Hjælp
PolenZakopane, Polen

Zakopane til naturelskere

Oplev den naturlige skønhed i Zakopane. Vores kuraterede oplevelser inviterer dig til at udforske landskaber, parker og den fantastiske natur i Zakopane, væk fra det travle byliv.
Group of children hiking through a sunlit forest trail with butterflies.

De mest populære ting at lave

De mest populære oplevelser i Zakopane

Gratis afbestilling
Zakopane Thermal Bath at night with illuminated pools and water slides.
Fra Kraków: Dagsudflugt til Zakopane med Chochołów Thermal Spa, svævebane og transport
Guidede ture
fra 448,49 zł
381,22 zł
15 % rabat
Fra Kraków: Dagsudflugt til Zakopane med Chochołów Thermal Spa, svævebane og transport. Rated 4.6 out of 5 from 135 bedømmelser.From zł381.22
Gratis afbestilling
Guest riding ATV on snowy terrain in Zakopane during quad biking adventure.
Zakopane: Quad-eventyr med bål og transport
Cykling på quad
fra
169,55 zł
Zakopane: Quad-eventyr med bål og transport. Rated 0 out of 5 from 0 bedømmelser.From zł169.55
Gratis afbestilling
Dog sledding tour in Tatra Mountains near Krakow with snowy trail and trees.
Fra Krakow: Tur med hundeslæde i Tatrabjergene
Slædekørsel
fra
2.081,90 zł
Fra Krakow: Tur med hundeslæde i Tatrabjergene. Rated 0 out of 5 from 0 bedømmelser.From zł2,081.90

Vi har serviceret 50+ millioner gæster, og vi er her for dig

50+ millioner

glade kunder på tværs af 10.000+ oplevelser

I medierne

Udvalgt og anbefalet af de bedste brands

Døgnåbent hjælpecenter

Har du spørgsmål? Chat direkte med lokale eksperter hvor som helst, når som helst