Headout logo. Link to home.
Help
Combinaties

Combo (Bespaar 14%): directe toegang tot het Bovenste Belvedere Paleis + Big Bus 24/48-uur hop-on hop-off tour door Wenen

combo: directe toegang tot het bovenste belvedere paleis + big bus 24/48-uur hop-on hop-off tour door wenen -2
combo: directe toegang tot het bovenste belvedere paleis + big bus 24/48-uur hop-on hop-off tour door wenen -3
combo: directe toegang tot het bovenste belvedere paleis + big bus 24/48-uur hop-on hop-off tour door wenen -4
combo: directe toegang tot het bovenste belvedere paleis + big bus 24/48-uur hop-on hop-off tour door wenen -5
  • Directe bevestiging
  • Mobiel ticket

Verken de rijke geschiedenis van Wenen met deze combideal! Krijg direct toegang tot het Upper Belvedere Paleis, waar 's werelds grootste Klimt-collectie staat, en tour door de stad met een handige 24/48-uurs hop-on hop-off buspas.

Selecteer je type ticket

Entreebewijs voor het Upper Belvedere Palace + 24 Hours Discover HOHO Combo Ticket
€ 58,50
€ 50,05
Bespaar 14%
  • Onbeperkte 24-uurs hop-on hop-off buspas
  • Vooraf opgenomen commentaar in 13 talen
  • Gratis VOX digitale wandeling downloaden
  • Toegang tot de Obere Belvedere
  • Toegang tot Klimts 'De Kus' & permanente collectie
Toegang tot het Upper Belvedere Palace + 48 Hours Essential HOHO Combo Ticket
€ 63,40
€ 54,11
Bespaar 15%
  • Onbeperkte 48-uurs hop-on hop-off buspas
  • Volledig flexibel busticket
  • Wandeling met gids
  • Vooraf opgenomen commentaar in 13 talen
  • Gratis VOX digitale wandeling downloaden
  • Toegang tot de Obere Belvedere
  • Toegang tot Klimts 'De Kus' & permanente collectie

Hoogtepunten

  • Sla de rij over en bewonder de grootste Gustav Klimt-collectie ter wereld in het Upper Belvedere, een UNESCO Werelderfgoedlocatie in Wenen.

  • Ontdek Oostenrijkse kunst en de internationale context ervan, waaronder werken van kunstenaars als Monet, Van Gogh en Rodin, met de permanente collectie van het Belvedere.

  • Geniet van de vrijheid om Wenen in je eigen tempo te verkennen met een 24/48-uurs hop-on hop-off buskaart, compleet met meertalig commentaar.

  • Met de optionele wandeltour met gids en de avondtour kun je je verdiepen in de geschiedenis en cultuur van Wenen, met bezienswaardigheden als het Schönbrunn Paleis en het Donaukanaal.

  • Leuk weetje: Het Belvedere Paleis werd gebouwd in opdracht van Prins Eugene, die zo dol was op sinaasappels dat hij een Winterpaleis bouwde om zijn sinaasappelbomen te beschermen!

Insluitsels

Upper Belvedere Palace

  • Toegang tot de Obere Belvedere

  • Toegang tot Klimts 'De Kus' & permanente collectie

24/48-Hr Hop-On Hop-Off Tour door Wenen

  • 24/48-uur onbeperkte hop-on hop-off buskaart

  • Vooraf opgenomen commentaar in het Engels, Frans, Duits, Italiaans, Spaans, Braziliaans Portugees, Chinees, Arabisch, Turks, Koreaans, Hindi, Hebreeuws & Russisch

  • Gratis VOX digitale wandeling downloaden

  • Wandeling met gids (optioneel)

  • 1,5 uur Engels begeleide avondtour (optioneel)

  • Donau cruise (optioneel)

  • Wiener Riesenrad Reuzenrad ticket (optioneel)

Annuleringsbeleid

Je annuleert deze tickets tot 24 uur voor de belevenis begint en krijgt een volledige terugbetaling.

Recensies

4.3
6.5K recensies
5/5
3.6K
4/5
2.1K
3/5
391
2/5
216
1/5
210
Gabriela Barreal

Gabriela

3/5

mei, 2024

We wilden onze tassen achterlaten om door de tuinen te wandelen en het personeel was niet zo aardig om ons informatie of alternatieven te geven.
Bekijk originele review in het engels
Rita P Smith

Rita

4/5

mei, 2024

De kaartverkoop was erg gemakkelijk. We vonden het leuk dat de kunstwerken per thema gegroepeerd waren in de vele kamers. De audio was erg goed en maakte het leren over specifieke kunstwerken plezierig. Negatief: grote rondleidingen, meestal Aziatisch, die ons verhinderden om de kunst te zien of zelfs maar te horen. Het licht op de gedrukte informatie voor elk kunstwerk was moeilijk te lezen. Misschien zou een hand-out gids helpen.
Bekijk originele review in het engels
Jean HOLTZ

Jean

4/5

mei, 2024

Toegang is mogelijk door vooraf kaartjes te kopen. Het Weense Oberbelvedere herbergt een zeer belangrijke collectie schilderijen, met name van Gustav Klimt. De omgeving is prachtig, zowel het gebouw als de tuin.
Bekijk originele review in het frans
Wendy Davied

Wendy

3/5

mei, 2024

Goede routes door de stad met interessante plaatsen Kwam 20 minuten voor de 1e rode bus aan. Er werd ons verzekerd dat de bus bij de halte nergens heen ging en dat we de volgende moesten nemen. Iedereen die stond te wachten deed dat om te zien hoe de bus waar we niet in mochten stappen, om 9:30 wegreed en onze bus de blauwe route van 8:45 werd - niet onder de indruk! Eerste chauffeur reed erg agressief, alle anderen waren goed.
Bekijk originele review in het engels
Holley Bakich

Holley

5/5

mei, 2024

Ik kon kaartjes kopen voor de trein van het vliegveld naar het centrum van Wenen. Zo handig! Daarna sloegen we de rijen bij de kassa over en gingen we meteen naar de Belvedere. Wat een prachtige plek. Het was geweldig om De Kus van Klimt in het echt te zien.
Bekijk originele review in het engels

Ontdek de rijke kunst en geschiedenis van Wenen met dit combiticket, dat toegang biedt tot het prachtige Upper Belvedere Paleis en een meeslepende stadstour met een 24/48-uurs hop-on hop-off buskaart.

Directe toegang tot het Upper Belvedere Paleis

Stap in de wereld van de Oostenrijkse kunst in het Upper Belvedere Paleis, een UNESCO Werelderfgoedlocatie die bekend staat om zijn prachtige barokke architectuur en uitgebreide kunstcollecties. Krijg toegang tot 's werelds grootste collectie werken van Gustav Klimt, waaronder zijn iconische schilderij 'De Kus'. Verken de permanente collectie en plaats Oostenrijkse kunst in context met internationale kunstenaars uit die tijd, zoals Vincent van Gogh, Claude Monet en Auguste Rodin.

24/48-uurs hop-on hop-off en avondtour door Wenen

Stap in een Big Bus en verken Wenen op je eigen tempo. Deze hop-on hop-off buspas geeft je 24 of 48 uur onbeperkt toegang tot de belangrijkste bezienswaardigheden van de stad. De busroutes bestrijken meer dan 27 haltes, waaronder de Weense Staatsopera, het Donau-eiland en het House of Music. Laat het vooraf opgenomen commentaar je in de taal van je keuze leiden door de rijke geschiedenis en cultuur van Wenen. Afhankelijk van je pas kun je ook genieten van een wandeling met gids, een boottocht over de Donau of een ritje in het reuzenreuzenrad Wiener Riesenrad.

Upper Belvedere Palace

maandag09:00 - 18:00
dinsdag09:00 - 18:00
woensdag09:00 - 18:00
donderdag09:00 - 18:00
vrijdag09:00 - 18:00
zaterdag09:00 - 18:00
zondag09:00 - 18:00

Upper Belvedere

Toegankelijkheid

  • Faciliteiten: toegankelijk voor rolstoelen, opvang voor geleidehonden en garderobe.

  • De parkeerplaats voor gehandicapten bevindt zich direct naast de toegangspoort van de Obere Belvedere, Prinz Eugen-Straße 27.

Extra informatie

  • Met dit ticket sla je de wachtrij bij de kassa over en ga je rechtstreeks naar de ingang van het museum!

  • Prijzen: rondleiding permanente collectie € 5, multimediagids Oostenrijkse gebarentaal permanente collectie € 2.

  • Om hygiënische redenen vragen wij je om een persoonlijke koptelefoon te gebruiken (standaard aansluiting van 3,5 mm). Als je geen koptelefoon bij je hebt, kun je gebruikmaken van een wegwerpkoptelefoon.

  • Opmerking: met je ticket voor een tijdslot boek je een vaste toegangstijd tot het museum. - Onbeperkt gebruik voor de duur van je verblijf

24/48-Hr Hop-On Hop-Off Tour door Wenen

Toegankelijkheid

  • Faciliteiten: Toegankelijkheid voor rolstoelen, Vooraf opgenomen commentaar, Gratis mobiele app, Bussen met open dak.

Extra informatie

  • Voor de avondrondleiding is er een live Engelssprekende gids.

  • Let op: deze tour gaat langs attracties die onaangekondigde sluitingen kunnen hebben of speciale evenementen die vertragingen kunnen veroorzaken.

  • De noord- en westgevels van de Upper Belvedere worden vanaf april 2024 gerenoveerd. Steigers worden gecamoufleerd met een net dat de gevel nabootst. De ingang en toegang tot de locatie blijven onaangetast.

Routes en dienstregeling

Rode route

  • Eerste bus: 9:30 vanaf halte #1 (Opera)

  • Laatste bus: 17.00 uur vanaf halte #1 (Opera)

  • Frequentie: elke 20 tot 30 minuten

  • Populaire haltes: House of Music, Lower Belvedere, Museums Quartier & Votive Church

Schloss Schönbrunn - Blauwe route

  • Eerste bus: 9:45 vanaf Opera/Albertina

  • Laatste bus: 17:15

  • Frequentie: elke 20 tot 30 minuten

  • Populaire haltes: Aqua Terre Zoo, Schloss Schönbrunn & Zoo, Upper Belvedere & Het Hundertwasserhuis

  • Klik hier op https://cdn-imgix.headout.com/media/images/e72e41b8c2c05138c641f2d1116999f6-Screenshot%202023-05-07%20at%2010.50.02%20PM.png voor een gedetailleerde rode routekaart en de opstappunten & hierhttps://cdn-imgix.headout.com/media/images/fd01d5aaed67d81cbf8587a960b04f10-Screenshot%202023-05-07%20at%2010.50.17%20PM.png voor een gedetailleerde blauwe routekaart en de opstappunten.

Avondtour

  • Vertrek: 18.30 uur vanaf halte #1 (Opera)

  • Duur: Ca. 90 min

  • Frequentie: 1 tour per avond

  • Populaire haltes: Ringstraat, Donaukanaal & Schloss Schönbrunn

- Begeleide wandelingen

  • Starttijd: 11:30 & 13:30 vanaf halte #1 (Opera)

  • Duur: 90min

  • Je voucher wordt direct naar je gemaild.

  • Laat hetzelfde zien op je mobiel bij elk inwisselpunt.

Ticket-inwisselpunten

Paleis Boven Belvedère

  • Wissel je ticket in op Upper Belvedere.

  • Adres: Prinz Eugen-Straße 27, 1030 Wien, Oostenrijk.

Routebeschrijving naar het ticket-inwisselpunt

24/48-Hr Hop-On Hop-Off Tour door Wenen

  • Je hoeft je voucher niet te printen! Laat gewoon je mobiele voucher aan de chauffeur zien en ontvang je ticket voor de bus.

  • Raadpleeg je voucher voor informatie over het inwisselpunt en specifieke instructies.

Mis je informatie?

De wereld binnen handbereik

Download de Headout-app om tickets te ontvangen op je mobiel en toegang te krijgen tot app-only deals. Ontdekken loont zich!
iphone

We hebben meer dan 25 miljoen gasten geholpen en we staan voor je klaar

Meer dan 25 miljoen

Tevreden klanten met meer dan 10.000 ervaringen

4.4/5

5.000+ geverifieerde beoordelingen met een uitstekende score van 90%

In de media

Uitgelicht en aanbevolen door de beste merken

24 x 7 Hulpcentrum

Heb je een vraag? Chat live met lokale experts overal en altijd