Headout logo. Link to home.
Help
Combinaties

Combo (Bespaar 5%): 24-Hr/48-Hr Krakau Hop-On Hop-Off Bus Tour + Krakau Stadspas Kaartjes

combo: 24-hr/48-hr krakau hop-on hop-off bus tour + krakau stadspas kaartjes-2
combo: 24-hr/48-hr krakau hop-on hop-off bus tour + krakau stadspas kaartjes-3
combo: 24-hr/48-hr krakau hop-on hop-off bus tour + krakau stadspas kaartjes-4
combo: 24-hr/48-hr krakau hop-on hop-off bus tour + krakau stadspas kaartjes-5

Ontdek het beste van Krakau met deze betaalbare combinatie van een hop-on, hop-off tour en een veelzijdige stadspas met meerdere ticketkeuzes.

Selecteer je type ticket

24-Hr Krakow Hop-On Hop-Off Bus Tour + 1-Day Card
Van z艂聽229,96
z艂聽218,46
Bespaar 5%
  • 24-hr HOHO pass in Krakow
  • Entry to Galicia Jewish Museum
  • Audio guide in Spanish, English, French, German, Italian, Polish & Russian
  • 30-minute historical gondola boat ride
  • Unlimited transport for 1 day
  • Unlimited admission to 39 museums/attractions for 1 day
48-Hr Krakow Hop-On Hop-Off Bus Tour + 1-Day Card
Van z艂聽279,96
z艂聽265,96
Bespaar 5%
  • 48-hr HOHO pass in Krakow
  • Entry to Galicia Jewish Museum
  • Audio guide in Spanish, English, French, German, Italian, Polish & Russian
  • 30-minute historical gondola boat ride
  • Unlimited public transport for 1 day
  • Unlimited admission to 39 museums/attractions for 1 day

Hoogtepunten

  • Verken Krakau in je eigen tempo met een 24-uurs of 48-uurs hop-on hop-off pas en geniet van inzichtelijk commentaar bij bezoeken aan iconische haltes.

  • Met de 24- of 48-uurspas kun je genieten van een gondeltocht over de rivier de Vistula en langs het Koninklijk Kasteel Wawel, de Grunwaldzki-brug en de Wawel-heuvel glijden.

  • Krijg toegang tot 39 musea en attracties in Krakau, zoals het Galicia Jewish Museum dat de overblijfselen van de Joodse cultuur en het Joodse leven documenteert, en nog veel meer.

  • Geniet van onbeperkt gratis reizen met de bussen en trams van Krakau en verken bezienswaardigheden zoals de vampiergraven en de Oscar Schindler Fabriek, een voormalige fabriek voor metalen voorwerpen in Krakau.

  • Leuk weetje: UNESCO heeft de oude binnenstad van Kark贸w in 1978 uitgeroepen tot UNESCO Werelderfgoed en was daarmee de eerste ter wereld die deze status kreeg!

Insluitsels

24-Hr/48-Hr Krakau Hop-On Hop-Off Bus Tour

  • 24hr/ 48hr hop-on hop-off pas in Krakau (optioneel)

  • Audiogids in het Spaans, Engels, Frans, Duits, Italiaans, Pools & Russisch

  • Toegang tot Joods Museum Galici毛

  • 30 minuten durende historische gondelboottocht

Krakau Stadspas

  • Gratis toegang tot permanente tentoonstellingen in de genoemde musea.

  • Onbeperkt openbaar vervoer voor 1 of 2 dagen (optioneel)

Uitsluitsels

Krakau Stadspas

  • Toegang tot tijdelijke tentoonstellingen in de vermelde musea

  • Vervoer van en naar het hotel

  • Toegang tot de Wawel-kathedraal en kamers

Annuleringsbeleid

Je annuleert deze tickets tot 24 uur voor de belevenis begint en krijgt een volledige terugbetaling.

Recensies

2.8
90 recensies
5/5
16
4/5
18
3/5
12
2/5
24
1/5
20
Ian Hurley

Ian

4/5

jun, 2024

Ik vond de excursie leuk, maar de bus was moeilijk te vinden en naar mijn mening niet genoeg geadverteerd in de lokale hotels, bars enz. Toen ik vroeg (lokale Poolse mensen die in de horeca werken) waar ik de bus of jullie haltes kon vinden wist niemand het. Buspersoneel was goed
Bekijk originele review in het engels
Greete Vilu

Greete

4/5

jan, 2024

Ik heb de stad kunnen zien. Echt goed om mee te nemen bij slecht weer. Ik had graag gezien dat er meer plaatsen in de buurt van de attracties waren geweest. De audio zou veel meer kunnen vertellen over de plaatsen waar we langskomen en de stad in het algemeen - te veel muziek.
Bekijk originele review in het engels
Helen Cook

Helen

3/5

dec, 2023

Het was moeilijk om de bushalte bij Bagatelain Krakau te vinden. De audiotape liep een halte achter op de gegeven info, erg frustrerend! De routebeschrijving op het scherm gaf niet de tijden bij elke halte, we stapten bijvoorbeeld in na halte 13, Schindler's fabriek en toen was halte 1 met een wachttijd van 50 minuten, het zou goed zijn geweest om dat van tevoren te weten 馃De gids was ok, maar we moesten vragen blijven stellen, een beetje meer informatie vooraf zou goed zijn. Over het algemeen hebben we genoten van de tour en hielden van Krakau.Helen en vrienden (6)
Bekijk originele review in het engels
Michel Kelleher

Michel

5/5

sep, 2023

Het was een geweldige ervaring. De bus was op tijd. Mijn enige suggestie is dat de haltes voor de bus en de riviercruise duidelijker worden aangegeven op de locaties. Dit scheelt een beetje tijd met zoeken op google en dan op de kaart in de brochure. De locatie van de riviercruise wordt nergens vermeld of getoond. Bedankt
Bekijk originele review in het engels
Deborah Murray

Deborah

3/5

aug, 2023

The timetable at bus stop number 9 was wrong. We waited from 10.15 expecting the bus to arrive at 10.20 only to discover the correct timetable when we got in the bus at 10.55. Not ideal standing the hot sun. An online bus tracker would have resolved this issue. There was also a lack of head phones and the ones given out has been used by other people. Not very hygienic. As other city hop on hop off bus tours give these out i would have expect my own individual headsets.

Dienstregeling

  • Eerste bus: 10 uur vanaf halte #1 (Hotel Galaxy)

  • Laatste bus: 14.10 uur vanaf halte #1 (Hotel Galaxy)

  • Populaire haltes: Wawel Castle, de Kosciuszko Mound, Muzeum Narodowe, Oskar Schindler's Factory en Heroes of the Ghetto Square.

  • Frequentie: Elke 50 minuten en elke 2e, 4e en 6e bus bij elke halte is alleen beschikbaar op vrijdag, zaterdag en zondag.

Klik hier voor een gedetailleerde routekaart en hier voor de opstapplaatsen.**********

Krakau Stadspas

Dompel jezelf onder in de gotische monumenten, oude kerken, boeiende musea en betoverende kastelen met de Krakau Pas. Deze pas geeft je toegang tot 39 musea en monumenten, zodat je het fascinerende verhaal van deze culturele hoofdstad in je eigen tempo kunt ontrafelen.

Bezoek de Oscar Schindler Fabriek, duik in de geschiedenis van de Eagle Pharmacy in het getto tijdens de nazi-bezetting en onthul de mysteries van het Main Market Square Underground Museum, inclusief een glimp van een vampierbegrafenis. Verken traditionele burgerhuizen en verschillende musea zoals het Runek Underground Museum dat de geschiedenis van de stad vertelt, het Poolse Luchtvaartmuseum en nog veel meer. Geniet bovendien van een naadloze verkenning van de stad met onbeperkt reizen met het dag- en nacht openbaar vervoer van Krakau.

Tickets voor de Wieliczka-zoutmijn

maandag08:00 - 18:00
dinsdag08:00 - 18:00
woensdag08:00 - 18:00
donderdag08:00 - 18:00
vrijdag08:00 - 18:00
zaterdag08:00 - 18:00
zondag08:00 - 18:00

Belangrijke informatie

24-Hr/48-Hr Krakau Hop-On Hop-Off Bus Tour

  • Faciliteiten: toegankelijk voor rolstoel, kinderwagen en wandelwagen

Krakau Stadspas

  • De openingstijden van musea/attracties zijn onder voorbehoud.

  • De pas is alleen geldig op stadsbussen en trams (dag en nacht).

  • De laatste toegang tot de tentoonstelling is meestal 90 minuten voor sluitingstijd.

  • Houd er rekening mee dat sommige musea op maandag gesloten zijn.

  • De kaart is geldig voor het aantal dagen dat je kiest. Je kunt de dag van inwisselen kiezen terwijl je de voucher inwisselt voor de pas.

  • Klik hier op https://cdn-imgix.headout.com/media/pdfs/f031b69e0299151c54ce306432dffb61-Museums%20in%20the%20City%20Pass.pdf om de lijst met musea te bekijken die zijn opgenomen in de City Pass.

Beperkingen

24-Hr/48-Hr Krakau Hop-On Hop-Off Bus Tour

  • Het volgende is toegestaan in de bus: eten, drinken, fotograferen, bagage en geleidehonden.
  • Je voucher wordt onmiddellijk naar je gemaild.

  • Laat deze voucher bij elk ticket-inwisselpunt zien, samen met een geldig identiteitsbewijs met foto.

Ticket-inwisselpunten

24-Hr/48-Hr Krakau Hop-On Hop-Off Bus Tour

  • Je kunt instappen bij een van de aangewezen haltes of bij de hieronder vermelde opstapplaats. Klik hier []( https://cdn-imgix.headout.com/media/images/c9102099af7d81f702f1cba84e713734-Stops%20Along%20the%20Route%20(1_page-0001.jpg?_gl=1clklh1_gaMTE0NDIyNTYwOC4xNjc0MTI3NjQ4_ga_Y45PC9R73CMTY4NDQ4MTkxMC40MzkuMS4xNjg0NDgzNzM3LjIzLjAuMA..) voor de gedetailleerde routekaart & opstappunten.)*****

Krakau Pas - Pas voor musea en attracties

  • Je kunt je kaartjes op de volgende locaties inwisselen voor een fysieke pas:

  • InfoKrakau - ul. 艣w. Jana 2 - 09.00 - 17.00 uur (dagelijks)

  • InfoKrakau Sukiennice - Rynek G艂贸wny 1/3 - 09.00 - 17.00 uur (dagelijks)

  • InfoKrakau - ul. Szpitalna 25 - 09.00 - 17.00 uur (dagelijks)

  • InfoKrakau - ul. J贸zefa 7 - 09.00 - 17.00 uur (dagelijks)

  • InfoKrakau - Powi艣le 11 - 09.00 - 17.00 uur (dagelijks)

  • InfoKrakau - Os. Zgody 7 - 10.00 - 19.00 uur (dagelijks)

  • Tours van Krakville - Sienna 17 - 08.00 - 22.00 uur (dagelijks)

  • Legendary Krakow - Floria艅ska 16 - 09.30 - 19.00 uur (dagelijks)

  • Legendary Krakow - S艂awkowska 25 - 10.00 - 15.00 uur (dagelijks)

  • Krakow Story - Pawilon Wyspia艅skiego, plac Wszystkich 艢wi臋tych 2 - 10.00 - 18.00 uur (dagelijks)

Mis je informatie?

Zoek op thema

De wereld binnen handbereik

Download de Headout-app om tickets te ontvangen op je mobiel en toegang te krijgen tot app-only deals. Ontdekken loont zich!
iphone

We hebben meer dan 25 miljoen gasten geholpen en we staan voor je klaar

Meer dan 25 miljoen

Tevreden klanten met meer dan 10.000 ervaringen

4.4/5

5.000+ geverifieerde beoordelingen met een uitstekende score van 90%

In de media

Uitgelicht en aanbevolen door de beste merken

24 x 7 Hulpcentrum

Heb je een vraag? Chat live met lokale experts overal en altijd