Help & FAQs
English / EUR
Download de app

48 Uur: Hop-On Hop-Off Bus Tour met Audiogids

4.7
Gratis Annulering
Tot 5% Cashback
Flexibele Uren

Bekijk de pracht van de oude stad Rome met zijn ongelooflijke attracties waarvan de schoonheid onaangetast blijft. Ontdek de bezienswaardigheden van Rome vanuit een uniek perspectief aan boord een charmante Hop-On Hop-Off dubbeldekker bus. Een audiogids houdt je op de hoogte van elke attractie waardoor je meer inzicht krijgt in hun geschiedenis, zodat je de bezienswaardigheden zorgvuldig kan leren kennen en ontdekken!

Highlights

  • Stap aan boord een dubbeldekker bus vanaf een van de 3 hoofd terminals op de route en verzilver eenvoudig je e-ticket bij het instappen.
  • Je kan zo vaak in- en uitstappen als je wil voor de 48 uur dat je ticket geldig is.
  • Je hebt de optie om tickets met voorrang tot het Colosseum, het Forum Romanum en de Palatijn of de Vaticaanse Musea en de Sixtijnse Kapel toe te voegen aan deze ervaring.
  • Leer meer over de wonderen van Rome met een meertalige audiogids terwijl je geniet van adembenemende panoramische uitzichten vanaf het boven- of onderdek van de bus.
  • De bussen vertrekken iedere 10-15 minuten, zodat je nooit te lang hoeft te wachten!
  • Om je ervaring nog verder te verrijken, profiteer je van een gratis kaart van de Busroutes, die je hier kan bekijken
+ Lees meer

Jouw Ervaring

Ontdek Rome met deze Hop-On Hop-Off tickets waarmee je zo vaak als je wil kan instappen en uitstappen bij de verschillende haltes op de route! Je hebt de kans om iedere attractie op de route op je eigen tempo te verkennen. Met veel bushaltes in de stad en bussen die elke 10-15 minuten vertrekken, hoef je nooit te lang te wachten. Ontdek de belangrijkste bezienswaardigheden van Rome, zoals het Colosseum, Piazza di Spagna, Piazza Barberini, Piazza Venezia, Circo Massimo en het Vaticaan.

Je 48 Uur ticket is een uitstekende manier om de hele stad op een ontspannen tempo te ontdekken. Vanuit je comfortabele stoel boven op de open dek bus krijg je eindeloze panoramische uitzichten en foto-ops van de topattracties van Rome.

Bekijk hier een volledige kaart van de Bus Route

+ Lees meer

Inclusief

  • Onbeperkt toegang tot de Hop-On Hop-Off bussen voor 48 uur
  • Meertalige audio headset (8 talen)
  • Sightseeing langs iconische bezienswaardigheden van Rome
  • Hop-On Hop-Off kaart van Rome
  • Één zitplaats voor gehandicapten per bus
  • Toegang met voorrang tot de Vaticaanse Musea en de Sixtijnse Kapel (Indien variant is geselecteerd)
  • Toegang met voorrang tot het Colosseum, Forum Romanum, en de Palatijn (Indien variant is geselecteerd)
+ Lees meer

Voordat Je Vertrekt

Vaticaanse Musea

Tijden

Geopend van maandag tot en met zaterdag, behalve van 1 en 6 januari, 19 maart, 2 april, 1 mei, 29 juni, 14 en 15 augustus, 1 november en 8, 25 en 26 december.

Open vanaf 9.00. De laatste entree is om 15.00.

Colosseum

Tijden

Het hele jaar door geopend, behalve op 1 januari, 25 december en de eerste zondag van elke maand.

2 jan - 15 feb: 8:30 - 16:30 uur

16 feb - 15 mrt: 8:30 - 17:00 uur

16 mrt - 30 mrt: 8:30 - 17:30 uur

31 mrt - 31 aug: 8:30 - 19:15 uur

1 sept. - 30 sept.: 8:30 - 19:00 uur.

1 oktober - 26 oktober: 8:30 - 18:30 uur.

27 okt - 31 dec: 8:30 - 16:30 uur.

Om veiligheidsredenen kan, in het geval van een groot aantal bezoekers, een tijdstip voor de toegang tot het Colosseum worden toegewezen. Je kan het Forum Romanum en de Palatijn direct bezoeken.

Hop-On Hop-Off

Tijden

Bussen vertrekken tussen 9:00 en 19:30 elke 10-15 minuten vanaf de drie hoofd terminals in de buurt van Termini Station:

  • Terminal A: Via Marsala 7
  • Terminal B: L.go di Villa Peretti, 1
  • Terminal C: Piazza dei Cinquecento

Bushaltes

De hop-on hop-on hop-off bussen volgen één route met 9 haltes:

  • Halte #1: Termini Station
  • Stop #2: Santa Maria Maggiore
  • Stop 3: Colosseum - Purchase entrance tickets here.
  • Stop #4: Circo Massimo
  • Stop #5: Piazza Venezia Piazza
  • Stop #6: Vaticaanstad & Castel Sant'Angelo
  • Stop 7: Fontana di Trevi (behalve op zaterdag na 15.00 uur en op zon- en feestdagen).
  • Stop #8: Via Ludovisi & Via Veneto - Purchase entrance tickets here.
  • Stop #9: Piazza Barberini

Belangrijk

Rome is een levendige hoofdstad en daarom kunnen politieke evenementen, demonstraties en feesten de route op elk moment verstoren, vooral tijdens speciale evenementen, vakanties, de zomermaanden en in het weekend. Er kunnen vertragingen, een lagere frequentie vertrektijden, en routewijzigingen plaatsvinden als gevolg van verkeersopstoppingen en wegafsluitingen.

Dress Code

  • Grote tassen, rugzakken en koffers zijn niet toegestaan in het Colosseum of het Vaticaan. Je mag deze spullen opbergen in de garderobe van de Vaticaanse Musea, maar deze service is niet mogelijk in het Colosseum.
  • De Vaticaanse musea hebben een strikte dress code. Korte broeken en lage topjes zijn niet toegestaan. Knieën en schouders moeten bedekt zijn.
  • Deze tour omvat een behoorlijk stuk wandelen, dus we raden je aan om comfortabele wandelschoenen te dragen.
+ Lees meer

Super Flexibel Annuleringsbeleid

Je kan tot 24 uur van tevoren annuleren voor een volledige terugbetaling.

+ Lees meer

Mijn Tickets

Je Tickets Gebruiken

Je ontvangt je ticket via e-mail. Print je ticket a.u.b. uit. Toon je ticket, samen met een geldig identiteitsbewijs, aan boord van een van de sightseeing bussen, of bij een van de bezoekerscentra, om je Hop On Hop Off-ticket te verzilveren. Je kan zo ook je voucher voor het Colosseum/Vaticaanstad inruilen voor een fysieke ticket, indien je deze variant hebt gekozen.

Bekijk hier een volledige kaart van de busroute en het bezoekerscentrum

Geldigheid

De Hop-On Hop-Off tickets zijn 48 uur geldig. De tickets voor de Vaticaanse Musea en de Sixtijnse Kapel/Colosseum zijn geldig voor de datum en het tijdstip van de reservering, indien deze variant wordt gekozen.

+ Lees meer
Waar?

City Sightseeing® Visitor Centers, Rome

Bekijk met Google Maps
+ Lees meer
Ontbreekt er informatie?
Ja
Nee
Tot 5% Cashback
van
€31
Kies een datum
CHECK BESCHIKBAARHEID
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Gegarandeerd de beste prijs
Waarom Headout?
Vertrouwd platform gebruikt door 100K+ mensen per maand
Vind de laagste prijzen en last minute beschikbaarheid
Ontdek en connect met 10,000+ ervaringen
Blader door geverifieerde recensies en professionele foto's
Heb je een vraag? Maak gebruik van 24/7 live chat met onze experts

Andere ervaringen vergelijkbaar met 48 Uur: Hop-On Hop-Off Bus Tour met Audiogids


We hebben meer dan 1 miljoen klanten geholpen en staan voor jou klaar!
Meer dan 1 Miljoen KlantenTevreden klanten voor meer dan 10.000+ ervaringen

4.4/5
50.000+ geverifieerde beoordelingen, waarvan 90% onze service uitstekend vinden

In de mediaAanbevolen door Apple, CNN, Techcrunch en anderen.

24 x 7 customer serviceHeb je een vraag? Live chat elk moment van de dag met lokale experts